حفظ سلامت شهروندان تنها در سایه توسعه فضای سبز امکان پذیر است
حفظ سلامت شهروندان تنها در سایه توسعه فضای سبز امکان پذیر است

شهردار تبریز: حفظ سلامت شهروندان تنها در سایه توسعه فضای سبز امکان پذیر است تبریز- شهردار تبریز گفت: حفظ سلامت شهروندان تنها در سایه توسعه فضای سبز امکان پذیر است. به گزارش تایسیز نیوز، با حضور یعقوب هوشیار شهردار تبریز، حکیمه غفوری عضو شورای اسلامی شهر، موسی علی‌پور زنوزی شهردار منطقه ۲ و چند تن […]

شهردار تبریز:

حفظ سلامت شهروندان تنها در سایه توسعه فضای سبز امکان پذیر است

تبریز- شهردار تبریز گفت: حفظ سلامت شهروندان تنها در سایه توسعه فضای سبز امکان پذیر است.

به گزارش تایسیز نیوز، با حضور یعقوب هوشیار شهردار تبریز، حکیمه غفوری عضو شورای اسلامی شهر، موسی علی‌پور زنوزی شهردار منطقه ۲ و چند تن از مدیران منطقه ۲، مراسم روز درختکاری در مدرسه شاهد زهرای اطهر شهرک یاغچیان با کاشت نهال آغاز شد.

در این مراسم که با عنوان “پویش ملی، ایران سرسبز و ایران قوی” به همت شهرداری منطقه ۲ برگزار شد، هوشیار ضمن غرس نهال در محوطه مدرسه شاهد گفت: تمام تلاش مدیریت شهری حفظ سلامت جسمی و روحی شهروندان و نسل‌های آینده است و در این میان درختکاری و توسعه فضای سبز نقش بسیار مهمی دارد.

شهردار تبریز افزود: مدیریت شهری از همه اقدامات و برنامه‌های همه شهروندان و نهادها و ارگان‌ها برای درختکاری و توسعه فضای سبز حمایت می‌کند.

وی به نقش دانش آموزان و کودکان و نوجوانان برای حفظ و صیانت از فضای سبز و درختان شهر تاکید کرد و فرهنگ سازی برای نگهداری از درختان را وظیفه تک تک شهروندان دانست.

در این مراسم جمعی از دانش آموزان مدرسه شاهد به اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی از قبیل سرود و نمایش پرداخته و بر ضرورت نگهداری و توسعه فضای سبز و درختکاری تاکید کردند.

در این برنامه همچنین سیامک آسیایی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز، سعادتی مدیرکل آموزش و پرورش استان و داوودی مدیر کل منابع طبیعی استان هم حضور داشتند.