حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی ۵۰۸ مصدوم داشت
حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی ۵۰۸ مصدوم داشت

حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی ۵۰۸ مصدوم داشت تایسیز نیوز – رییس اورژانس آذربایجان شرقی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰۸ نفر در اثر انفجار مواد محترقه در استان مصدوم شدند. محمد جعفری روحی روز چهارشنبه تعداد فوتی های این حوادث را ۲ نفر اعلام کرد و گفت: استان آذربایجان شرقی از نظر […]

حوادث چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی ۵۰۸ مصدوم داشت

تایسیز نیوز – رییس اورژانس آذربایجان شرقی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰۸ نفر در اثر انفجار مواد محترقه در استان مصدوم شدند.

محمد جعفری روحی روز چهارشنبه تعداد فوتی های این حوادث را ۲ نفر اعلام کرد و گفت: استان آذربایجان شرقی از نظر تعداد حوادث چهارشنبه اخر سال پس از تهران در رده دوم کشور قرار دارد.

وی با اعلام اینکه تعداد ۳۰۰ نفر از مصدومان این حوادث در تبریز و ۲۰۸ نفر آنها در سایر شهرستان‌ها دچار آسیب شدند، ادامه داد ۸۵ نفر از این تعداد در بیمارستان و بخش‌های مراقبت ویژه بستری شدند.

وی اظهار کرد: ۱۹۹ نفر دچار آسیب چشمی، ۱۸۰ نفر سوختگی و ۲ نفر نیز قطع عضو شده اند.

رئیس اورژانس استان آذربایجان شرقی از میان مصدومان چهارشنبه آخر سال در استان تعداد ۳۰۳ نفر استفاده کننده مواد محترقه بودند و ۲۰۵ نفر هم رهگذران و تماشاچیان هستند .
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای اسفند ماه امسال تا صبح روز سه شنبه هم ۹۹ نفر در استان در اثر انفجار مواد محترقه مصدوم شدند و یک نفر جان باخت.

به گزارش تایسیز نیوز در حوادث چهارشنبه سال قبل ۴۳۷ نفر در استان آذربایجان شرقی دچار مصدومیت شدند و بعد از تهران رتبه دوم از نظر تعداد مصدومین به این استان اختصاص داشت که امسال هم این جایگاه حفظ شده است.