خدمت به مردم والاترین افتخار امدادگران هلال احمر است
خدمت به مردم والاترین افتخار امدادگران هلال احمر است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی: خدمت به مردم والاترین افتخار امدادگران هلال احمر است تایسیز نیوز – مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی خدمت به مردم و کمک به آسیب دیدگان را از افتخارات بزرگ هلال احمر عنوان کرد و گفت: هیچ خدمتی والاتر از خدمت به مردم نیست و این امر […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی:

خدمت به مردم والاترین افتخار امدادگران هلال احمر است

خدمت به مردم والاترین افتخار امدادگران هلال احمر است

تایسیز نیوز – مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی خدمت به مردم و کمک به آسیب دیدگان را از افتخارات بزرگ هلال احمر عنوان کرد و گفت: هیچ خدمتی والاتر از خدمت به مردم نیست و این امر را هلال احمر به خوبی انجام می‌دهد. 

حمید منجم در همایش بزرگداشت هفته هلال احمر و تجلیل از داوطلبان هلال احمر شهرستان اهر اعلام کرد: امروز هر جای دنیا نامی از انسانیت و آزادگی می‌درخشد در واقع پرچم جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ در اهتزاز است.

به گزارش تایسیز نیوز، وی در ادامه اظهار کرد: داوطلبان جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ فارغ از هرگونه دیدگاه، نظر، سیاست، نژاد، دین، مذهب و غیره در همه جای دنیا انسان‌های آزادی‌خواه را در کنار خود داشته و برای خدمت به مردم بسیج هستند. 

وی همچنین افزود: اگر در جمعیت هلال احمر به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌ایم به برکت نیت‌ها و تعامل‌ها برای کار خیر و انسان دوستانه است و باید بگویم ما جمعیت و مردم هستیم و تمامی نگاه‌ها برای خدمت به مردم است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نگاه مؤمنانه و صادقانه به خدمت دارد، گفت: ما در جمعیت کار تخصصی انجام می‌دهیم و در حوادث ناگوار طبیعی در کنار مردم ایران و سایر کشورهای جهان هستیم و نمونه آن کمک به مردم زلزله زده ترکیه است که هلال احمر ایران در بین ۱۰۱ کشور حاضر در ترکیه توانست نشان افتخار خدمت را از رئیس جمهور ترکیه کسب کند. 

وی همچنین به حضور زنان در عملیات‌های امداد و نجات هلال احمر در داخل و خارج از کشور نیز اشاره کرد و آن را افتخاری برای هلال احمر در بحث امداد و نجات و کارهای بشر دوستانه عنوان کرد. 

وی در ادامه به عملکرد جمعیت هلال احمر استان در ۲ سال اخیر نیز اشاره کرد و افزود: در این ۲ سال ۲۶ بیمارستان صحرائی و ۲۰۰ کاروان سلامت در مناطق محروم برپا شده است.

منجم همچنین جمعیت هلال احمر را مرکز توجه انسان‌های صادق و مهربانی برشمرد که آماده هرگونه خدمت به مردم و مظلومان در سراسر کشور هستند.

وی گفت: افتخار می‌کنیم در لباس مقدس هلال احمر باعث ایجاد آرامش، آسایش و امنیت مردم هستیم.

خدمت به مردم والاترین افتخار امدادگران هلال احمر است

جمعیت هلال احمر نماد انسان دوستی و محبت به همنوعان است

امام جمعه اهر نیز در این مراسم اذعان کرد: محبت به همنوع و حس انسان دوستی در دین اسلام بسیار تاکید شده است و در این میان جمعیت هلال احمر نماد انسان دوستی و محبت به همنوعان است.

حجت الاسلام جواد حاجی زاده مطرح کرد: افتخار می‌کنیم دین اسلام، دین محبت، مهربانی و انسان دوستی است و هلال احمر نیز عمل کننده این محبت، مهربانی و انسان دوستی به مردم است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر توجه ویژه به ترویج فرهنگ ایمان و اعتقاد قلبی به خدا در جامعه بیان کرد: انسان با اعتقاد و ایمان قوی می‌تواند به بسیاری از موفقیت‌ها در جامعه دست پیدا کند و در این راستا نیز تلاش صادقانه به همراه عمل صالح بسیار ارزشمند است. 

وی هدف اصلی انقلاب اسلامی را تحقق اهداف و ارزش‌های اسلامی برشمرد و افزود: امروز جوانان باید حول محور قرآن و عترت انبیا و معصومین(ع) حرکت کنند تا به ارزش‌های والای انقلاب و اسلام دست پیدا کنند. 

خدمت به مردم والاترین افتخار امدادگران هلال احمر است