خروج سامانه بارشی از آذربایجان شرقی/ ورود سامانه جدید از یکشنبه
خروج سامانه بارشی از آذربایجان شرقی/ ورود سامانه جدید از یکشنبه

خروج سامانه بارشی از آذربایجان شرقی/ ورود سامانه جدید از یکشنبه تایسیز نیوز – کارشناسی هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه سامانه بارشی از استان خارج شده و در زمان حاضر هوای بیشتر مناطق صاف و آفتابی است، گفت: از روز یکشنبه سامانه جدید بارشی شمال شرق استان را تحت تاثیر قرار می دهد. […]

خروج سامانه بارشی از آذربایجان شرقی/ ورود سامانه جدید از یکشنبه

تایسیز نیوز – کارشناسی هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه سامانه بارشی از استان خارج شده و در زمان حاضر هوای بیشتر مناطق صاف و آفتابی است، گفت: از روز یکشنبه سامانه جدید بارشی شمال شرق استان را تحت تاثیر قرار می دهد.

مسعود افخمی روز جمعه به خبرنگار گفت: فعالیت این سامانه جدید روز دوشنبه افزایش یافته و تمام مناطق استان را در بر می گیرد.

وی با اعلام اینکه در ۲۴ ساعت گذشته کمینه دما از تیکمه داش با یک درجه سانتی گراد بالای صفر و بیشینه دما از جلفا با ۱۷ درجه بالای صفر گزارش شده است، برای ۲۴ ساعت آینده استان هوای صاف تا کمی ابری و در برخی مناطق افزایش ابر و وزش باد ملایم تا متوسط پیش بینی کرد.

افخمی با اشاره به اینکه دمای تبریز در ۲۴ ساعت گذشته بین پنج تا ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر متغیر بود، گفت: در زمان هوای این شهر ۱۰ درجه بالای صفر است که نسبت به مدت مشابه روز گذشته یک درجه گرمتر شده است.

سامانه بارشی که از عصر سه شنبه وارد استان شد و تا شب گذشته فعال بود بارشی های مناسبی به همراه داشت و بیشترین بارش ها در بناب و خداافرین ثبت شد.