خط لوله گاز منطقه کجوار تبریز دچار ترکیدگی شد
خط لوله گاز منطقه کجوار تبریز دچار ترکیدگی شد

خط لوله گاز منطقه کجوار تبریز دچار ترکیدگی شد تایسیز نیوز- مدیر کل مدیریت بحران استاندار آذربایجان شرقی با انتشار خبر نادرست انفجار در منطقه کجوار تبریز در فضای مجازی گفت: نشت گاز موجب ترکیدگی خط لوله گاز این منطقه شده است. مرتضی مینویی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به […]

خط لوله گاز منطقه کجوار تبریز دچار ترکیدگی شد

تایسیز نیوز- مدیر کل مدیریت بحران استاندار آذربایجان شرقی با انتشار خبر نادرست انفجار در منطقه کجوار تبریز در فضای مجازی گفت: نشت گاز موجب ترکیدگی خط لوله گاز این منطقه شده است.

مرتضی مینویی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به اینکه این حادثه ظهر یکشنبه پشت شرکت پتروشیمی تبریز اتفاق افتاد، افزود: بلافاصله ماموران و مسوولان شرکت گاز در منطقه حاضر شدند و قطع کن خط لوله هم به موقع عمل کرد و جریان گاز مسیر قطع شد.

وی افزود: حضور به موقع نیروهای خدمات رسان و عمل به موقع قطع کن ها مانع آتش سوزی و صدمات جانی و توسعه خسارت شد و بر این اساس قطع شدگی گاز نیز نداریم.

مینویی اعلام کرد: اکنون در هیچ یک از مناطق شهرستان تبریز از جمله کجوار از جمله در بخش های خانگی و صنعتی قطعی گاز وجود ندارد و لوله جایگزین فعال شده است .

وی اعلام کرد: تا پایان شب ترکیدگی خط لوله ترمیم می شود.

به گزارش تایسیز نیوز، کجوار یکی از محلات تاریخی شهر تبریز است، این محله در غرب شهر تبریز (جنب پالایشگاه و پتروشیمی) واقع شده و جزو محدوده شهرداری منطقهٔ ۷ تبریز محسوب می‌شود.

منطقه مسکونی صنعتی کجوار تبریز قطب تولید لوازم خانگی آذربایجان شرقی محسوب می‌شود.