خمز:بازیکنان باید با دید یک دیدار مهم به بازی با ملوان نگاه کنند
خمز:بازیکنان باید با دید یک دیدار مهم به بازی با ملوان نگاه کنند

خمز در نشست خبری خود قبل از بازی مقابل ملوان: بازیکنان باید با دید یک دیدار مهم به بازی با ملوان نگاه کنند. سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازیکنان باید ازنظر روحی و روانی از خواب بازی با سپاهان بیدار شوند و با دید یک دیدار مهم به بازی با ملوان نگاه کنند. به گزارش […]

خمز در نشست خبری خود قبل از بازی مقابل ملوان: بازیکنان باید با دید یک دیدار مهم به بازی با ملوان نگاه کنند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازیکنان باید ازنظر روحی و روانی از خواب بازی با سپاهان بیدار شوند و با دید یک دیدار مهم به بازی با ملوان نگاه کنند.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، پاکو خمز در نشست خبری قبل بازی مقابل ملوان، اظهار داشت: تمرینات خوبی در طول هفته انجام داده‌ایم و هفته سختی برای ما بود؛ چرا که وقتی مقابل تیم بزرگی پیروز می‌شویم، باید کاری کنیم تا بازیکنان از خواب این پیروزی بیدار شوند و با تمرکز بالا برای بازی‌های آینده کار کنند.

بازیکنان نباید فکر کنند که با برد سپاهان همه چیز تمام شده است و تیم باید از نظر روحی و روانی برای بازی‌های آینده آماده شود.

وی در خصوص افزایش انتظارات از تراکتور، بیان داشت: اینکه انتظارات به حدی برسد که باید همه بازی‌ها را ببریم و این چنین روی تیم فشار باشد، اصلاً خوب نیست. نتیجه‌گیری ما فراتر از بضاعت تیم است. انتظارات بالا همچون سفت کردن یک پیچ است که در آخر باعث شکستن آن می‌شود.

خمز ادامه داد: اگر مقابل ملوان با فکر بازی با سپاهان بازی کنیم، نتیجه نمی‌گیریم.

اما باید با این دید که بازی با ملوان مهم است و با شکست دادن این تیم به رتبه‌های بالای جدول می‌رسیم، بازی کنیم که در این صورت موفق می‌شویم.

ما همچون همیشه باید بازی به بازی پیش رویم.وی در خصوص شناخت خود از ملوان، توضیح داد: ملوان تیم خوبی است که با پرس شدید، رقیب را تحت فشار قرار داده و اجازه تصمیم‌گیری به حریف را نمی‌دهد.

ما باید سریع تصمیم گرفته و توپ را به گردش دربیاوریم. ما در این زمینه تمرین کرده‌ایم و باید با ریتم بالا بازی کنیم. بازی با ملوان همچون بازی با سپاهان مهم است.

سرمربی تراکتور در خصوص محرومان و مصدومان تیمش، گفت: سید محمد حسینی را به دلیل محرومیت و مهدی کیانی را به دلیل مصدومیت برای بازی فردا در اختیار نداریم.