خمز: رفتار کمیته انضباطی را هیچ کجای دنیا ندیده‌ام!
خمز: رفتار کمیته انضباطی را هیچ کجای دنیا ندیده‌ام!

خمز: رفتار کمیته انضباطی را هیچ کجای دنیا ندیده‌ام! سرمربی تراکتور به انتقاد از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به‌علت محرومیت بازیکن این تیم در فاصله ۲۴ ساعت تا بازی با آلومینیوم اراک پرداخت. پاکو خمز، سرمربی اسپانیایی تراکتور بعد از تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری اظهار داشت: در نیمه اول صبر […]

خمز: رفتار کمیته انضباطی را هیچ کجای دنیا ندیده‌ام!

سرمربی تراکتور به انتقاد از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به‌علت محرومیت بازیکن این تیم در فاصله ۲۴ ساعت تا بازی با آلومینیوم اراک پرداخت.

پاکو خمز، سرمربی اسپانیایی تراکتور بعد از تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری اظهار داشت: در نیمه اول صبر و حوصله کمی داشتیم و عجله می‌کردیم و در نیمه دوم بهتر بودیم و با آرامش‌تر کار کردیم. عجله باعث شد نتوانیم بازی خودمان را ارائه دهیم.

سرمربی تراکتور در نشست خبری درباره محرومیت هادی محمدی در این دیدار گفت: محمدی بازیکن مهمی است ولی نمی‌توان گفت که به‌خاطر بود یا نبود هر بازیکنی نتیجه نگرفتیم. از این نظر که ۲۴ساعت قبل کمیته انضباطی محرومیت او را اعلام کرد، منطقی نیست و من این کار را در هیچ کجای دنیا ندیدم.

کار شایسته‌ای از سوی فدراسیون و کمیته انضباطی نبود.او درباره ناکامی تیمش در گلزنی اظهار کرد: فکر می‌کنم این طور نیست که بتوانیم در تمامی بازی ها گلزنی کنیم و اصلا گل نخوریم. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. ما در نیمه دوم بهتر بودیم ولی از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم.

خمز در رابطه با تساوی دوتیم در این دیدار گفت: اگر تیم برنده نشود، هیچ وقت راضی نیستم ولی از سبک بازی در نیمه دوم راضی هستم.او درباره کیفیت زمین چمن استادیوم سهند نیز اظهار داشت: این زمین علیه ماست و با ایده‌آل‌ها خیلی فاصله دارد و تنها نکته مثبت استادیوم سهند حضور هوادارن‌مان است.

ما استادیوم دیگری داریم که اما با اعلام مسئولان بازی‌های با تماشاگر باید در استادیوم سهند برگزار شود.

سرمربی تراکتور درباره بازیکن خارجی جدید این تیم گفت: او به تمرینات اضافه شده و در زمینه قرار گرفتن در ترکیب نباید عجله کنیم، چراکه مدتی است این بازیکن از شرایط بازی فاصله دارد.

من در رابطه با نقاط ضعف و قوت بازیکنانم با خودشان حرف می‌زنم.