خمز: روی اشتباهات خودمان گل خوردیم
خمز: روی اشتباهات خودمان گل خوردیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: گل‌هایی که خوردیم روی اشتباهات فردی خودمان بود نه تدابیر حریف در میدان. به گزارش تایسیزنیوز، پاکو خمز بعد از شکست در دیدار تراکتور مقابل شمس آذر قزوین که به باخت ۳ بر ۲ انجامید، اظهار کرد: در نبود شجاع خلیل زاده هیچکس نمی‌تواند بگوید اگر شجاع بود گل […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: گل‌هایی که خوردیم روی اشتباهات فردی خودمان بود نه تدابیر حریف در میدان.

به گزارش تایسیزنیوز، پاکو خمز بعد از شکست در دیدار تراکتور مقابل شمس آذر قزوین که به باخت ۳ بر ۲ انجامید، اظهار کرد: در نبود شجاع خلیل زاده هیچکس نمی‌تواند بگوید اگر شجاع بود گل نمی‌خوردیم چون مدافعان خوب دیگری هم داریم اما در دفاع اشتباهات مهلک و خیلی بد داشتیم.

وی افزود: من پیشگو نیستم و نمی توانم بگویم اگر بازیکنی در زمین بود نتیجه چه می شد؟!
خمز همچنین گفت: ما خیلی موقعیت ایجاد کردیم ۲۹ ضربه داشتیم اما ۲ گل زدیم و تازه یکی از آنها هم پنالتی بود وقتی یک بازی انجام می‌دهید با این همه موقعیت، بازی باید ۶ بر ۳ می شد.
وی خاطر نشان کرد: از بازی تیمم خوشم آمد اما اگر از موقعیت ها خوب استفاده نکنید نباید انتظار برد داشته باشید، دقت در ضربه ما کم بود.
وی اضافه کرد: من به سعید دقیقی بابت بردی که داشتند تبریک گفتم، وقت کشی در واقع در خیلی از بازی ها اتفاق می افتد و باید فکری به حال این قضیه بشود.

خمز همچنین بیان کرد: عملکرد خیمنز کم کم بهتر می شود اما من از او و دیگر بازیکنانم انتظار بیشتری دارم، خیمنز امروز روز خوبش نبود به عنوان یک وینگر انتظار داریم بیشتر به سمت دروازه حریف و رو به جلو حرکت کند و کمتر به وسط بیاید.

وی یاداور شد: وقتی اشتباهات فردی در بازی اتفاق افتاد تیم به هم ریخت و برای برگشت زمان زیادی هدر شد مخصوصا بعد از گل دوم.
وی گفت: ما بازیکنان بزرگی داریم که باید از این اشتباهات گذر کنند و سریع به بازی برگردند، ما حریف را به زمین خودش بردیم اما باید طوری بازی کنیم که از همان ابتدا به فکر بازی تهاجمی باشیم نه اینکه وقتی از حریف عقب افتادیم.

خمز خاطر نشان کرد: اگر ۲ هیچ ادامه پیدا می‌کرد می‌توانستیم به بازی برگردیم اما سه گل عقب افتادن کار را سخت تر می‌کند، در فوتبال تیمی که سه هیچ عقب بیفتد از صد بازی ۹۹ تا را می بازد.