خمز: مالکیت را از دست دادیم و گل خوردیم
خمز: مالکیت را از دست دادیم و گل خوردیم

خمز: مالکیت را از دست دادیم و گل خوردیم تایسیز نیوز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور نمایش امشب تیمش برابر تیم هوادار را یکی از بهترین نمایش‌های تیمش در طول مدت حضور خود در این تیم دانست. به گزارش تایسیز نیوز، پاکو خمز چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی تراکتور برابر هوادار که ۴ بر […]

خمز: مالکیت را از دست دادیم و گل خوردیم

تایسیز نیوز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور نمایش امشب تیمش برابر تیم هوادار را یکی از بهترین نمایش‌های تیمش در طول مدت حضور خود در این تیم دانست.

به گزارش تایسیز نیوز، پاکو خمز چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی تراکتور برابر هوادار که ۴ بر ۲ به نفع تراکتور به پایان رسید، از بازی خوب شاگردانش در این دیدار ابراز رضایت اما در عین حال دریافت ۲ گل در دقایق پایانی را ناشی از عدم مالکیت توپ عنوان کرد.

وی در خصوص دریافت ۲ گل در دقایق پایانی، اظهار کرد: بازی کاملی را به نمایش گذاشتیم، از نظر پرس در زمین حریف خوب کار کردیم و یکی از بهترین بازی‌ها را از زمان حضور من از حیث پرس ارایه دادیم.

خمز گفت: بازی شاگردانم در دقایق پایانی مورد پسند من نبود، نه به خاطر ۲ گل که دریافت کردیم، بلکه به دلیل اینکه نتوانستیم فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم.

سرمربی تراکتوری ها از دست دادن مالکیت توپ را دلیل دریافت گل از حریف دانست و گفت: این اتفاق مورد پسند من نبود و تلاش می‌کنیم تا در بازی های آینده این ایراد را برطرف کنیم.

خمز بعد از پاسخ به ۲ سوال در شرایطی که سوال دیگری از سوی خبرنگاران مطرح نشد عنوان کرد اگر سوال نکنید دیگر به کنفرانس نمی آیم.

به گزارش تایسیز نیوز، تیم های تراکتور تبریز و هوادار تهران امشب از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشور مقابل هم صف آرایی کردند که تیم تراکتور در خانه توانست در یک بازی برتر ۴ بر ۲ میهمان خود را در حضور ۱۰ هزار هوادار مغلوب کند.

تراکتور با این برد ۳۵ امتیازی شد و جایگاهش را در رتبه سوم جدول تثبیت کرد و هوادار با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.