دستگیری حفاران غیرمجاز در محله تاریخی تبریز
دستگیری حفاران غیرمجاز در محله تاریخی تبریز

دستگیری حفاران غیرمجاز در محله تاریخی تبریز فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از کشف محل حفاری غیرمجاز در منطقه ملل متحد تبریز خبر داد و گفت: ۹ عامل حفاری غیرمجاز مرتبط با این موضوع دستگیر و به مراجع قانونی ارجاع داده شدند. به گزارش تایسیز نیوز، سرهنگ کاظم داداشی روز سه‌شنبه با […]

دستگیری حفاران غیرمجاز در محله تاریخی تبریز

دستگیری حفاران غیرمجاز در محله تاریخی تبریز

فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی از کشف محل حفاری غیرمجاز در منطقه ملل متحد تبریز خبر داد و گفت: ۹ عامل حفاری غیرمجاز مرتبط با این موضوع دستگیر و به مراجع قانونی ارجاع داده شدند.

به گزارش تایسیز نیوز، سرهنگ کاظم داداشی روز سه‌شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال گزارش مردمی مبنی انجام عملیات حفاری غیرمجاز در منطقه ملل متحد تبریز، در عملیات جامع یگان حفاظت میراث فرهنگی و کلانتری۱۶ تبریز، محل مورد نظر شناسایی شد.

وی افزود: در این عملیات، عاملان حفاری غیرمجاز به همراه ابزارآلات پیشرفته بازداشت و به مراجع قانونی ارجاع داده شدند.

داداشی گفت: مرکز پیام یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با شماره ۰۹۶۶۲ آماده دریافت گزارشهای مردمی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه میراث فرهنگی است.

منطقه ملل متحد تبریز که در مرکز این شهر واقع شده از محلات قدیمی و تاریخی تبریز به شمار می رود و شاهد اتفاقات تاریخی بسیاری در عصر حاضر بوده است.