دستگیری مامور قلابی در تبریز
دستگیری مامور قلابی در تبریز

دستگیری مامور قلابی در تبریز فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری فردی که با استفاده از ادوات و تجهیزات پلیس به معرفی خود به عنوان مامور از شهروندان اخاذی می‌کرد خبر داد. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رمضان اللهوردیان در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی […]

دستگیری مامور قلابی در تبریز

دستگیری مامور قلابی در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری فردی که با استفاده از ادوات و تجهیزات پلیس به معرفی خود به عنوان مامور از شهروندان اخاذی می‌کرد خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رمضان اللهوردیان در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی مجهز به ادوات و تجهیزات پلیس با معرفی خود به عنوان مأمور انتظامی اقدام به سوء استفاده از برخی شهروندان کرده رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۳ شمس تبریزی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و اشراف اطلاعاتی در نهایت طی یک عملیات غافلگیرانه متهم شناسایی و دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

اللهوردیان تصریح کرد: از متهم دستگیر شده کارت شناسایی جعلی و تعدادی مهر اداری جهت معرفی خود به عنوان مأمور کشف و متهم در تحقیقات به عمل آمده به جرم ارتکابی اعتراف و سپس پرونده جهت رسیدگی تحویل مراجع قضایی شد .

وی در پایان از شهروندان درخواست کرد: در مواجهه با این گونه اشخاص فرصت طلب و درخواست‌های غیر قانونی و مشکوک سریع موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان گذاشته و افرادی که خود را به عنوان مامور انتظامی معرفی می‌کند درخواست کارت شناسایی و حکم قضایی داشته باشند.