دستگیری ۱۳ نفر از مخلان نظم عمومی در تبریز با دستور قضایی
دستگیری ۱۳ نفر از مخلان نظم عمومی در تبریز با دستور قضایی

دستگیری ۱۳ نفر از مخلان نظم عمومی در تبریز با دستور قضایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی از دستگیری اراذل و اوباش در تبریز خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، محبوب علیلو، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان‌شرقی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران از دستگیری اراذل و اوباش در […]

دستگیری ۱۳ نفر از مخلان نظم عمومی در تبریز با دستور قضایی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی از دستگیری اراذل و اوباش در تبریز خبر داد.

دستگیری 13 نفر از مخلان نظم عمومی در تبریز با دستور قضایی

به گزارش تایسیز نیوز، محبوب علیلو، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان‌شرقی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران از دستگیری اراذل و اوباش در تبریز خبر داد و اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، ۱۳ نفر از اراذل و اوباش دارای سابقه که به صورت شبانه در مناطقی از جمله یکه دکان و سه راه بهشتی تبریز تجمع کرده و باعث رعب و وحشت ساکنین و کسبه آن محل شده بودند با دستور قضایی دستگیر شدند.

وی با اشاره به دستگیری اراذل و اوباش و اخلالگران نظم عمومی گفت: دستگاه قضایی با جدیت با رفتارهای شرارت آمیز برخورد خواهد کرد و با ورود جدی دادستانی فضا برای اخلالگران آسایش عمومی ناامن خواهد بود.

دادستان مرکز استان با بیان اینکه برخورد با اراذل و اوباش از مصادیق بارز حقوق عامه به شمار می آید تصریح کرد: هیچ مماشاتی در برخورد با پدیده اراذل و اوباش صورت نخواهد گرفت و در این خصوص دستورات لازم به ضابطین قضایی برای شناسایی، دستگیری و ارجاع به دستگاه قضا صادر شده است.