دستیابی به اهداف در گرو افزایش طرح‌های اثربخش است
دستیابی به اهداف در گرو افزایش طرح‌های اثربخش است

سرپرست اداره کل صمت آذربایجان شرقی: دستیابی به اهداف در گرو افزایش طرح‌های اثربخش است تایسیز نیوز -سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه آذربایجان‌ شرقی ظرفیت‌های بسیار زیادی بویژه در حوزه تجارت دارد، گفت: برای دستیابی به اهداف باید برنامه‌ای مدون داشته باشیم که البته اجرای این برنامه‌ها مستلزم افزایش […]

سرپرست اداره کل صمت آذربایجان شرقی:

دستیابی به اهداف در گرو افزایش طرح‌های اثربخش است

دستیابی به اهداف در گرو افزایش طرح‌های اثربخش است

تایسیز نیوز -سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه آذربایجان‌ شرقی ظرفیت‌های بسیار زیادی بویژه در حوزه تجارت دارد، گفت: برای دستیابی به اهداف باید برنامه‌ای مدون داشته باشیم که البته اجرای این برنامه‌ها مستلزم افزایش طرح‌های اثربخش و گفتمان‌های هدفمند است.

عبدالحمید سرتیپی امروز (۱۲ خرداد ماه) در نشست مشترک با اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز، بیان کرد: تبریز از گذشته دروازه تجارت با دنیا بوده است.

وی با اشاره به جایگاه ویژه اتاق بازرگانی تبریز در عرصه‌های مختلف تجاری، اقتصادی و حتی فرهنگی در رویارویی با رویدادها و مناسبت‌ها، گفت: عملکرد اتاق تبریز در جامعه، تاثیرگذار بوده است.

سرپرست اداره کل صمت آذربایجان شرقی با بیان اینکه هیچ کشوری در دنیا بدون صادرات توسعه نخواهد یافت، اظهار کرد: درصدد استمرار تراز مثبت تجارت خارجی استان هستیم.

سرتیپی با اشاره به وضعیت دور از شأن استان در برخی حوزه‌های اقتصادی، گفت: آذربایجان‌ شرقی در حوزه معدن، با ظرفیت‌های بالای این بخش باید جزو دو – سه استان نخست کشور باشد. اکنون عملکرد استان در این حوزه نسبت به ظرفیت‌های موجود قابل قبول نیست و رتبه‌های برتر حوزه بازرگانی در کشور مورد نظر است.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان صمت آذربایجان شرقی، او افزود: باید فرآیندها و نگرش‌ها را اصلاح کنیم تا به توسعه دست پیدا کنیم.