دشمنان می‌دانند جنگ با ما نتیجه‌ای جز شکست برای آنها ندارد
دشمنان می‌دانند جنگ با ما نتیجه‌ای جز شکست برای آنها ندارد

فرمانده یگان‌های فاتحین کشور در جریان دومین رزمایش نبی اکرم(ص) گفت:‌ دشمنان می‌داند جنگ با ما نتیجه ای جز شکست و فرار برای آن‌ها نخواهد داشت. به گزارش تایسیزنیوز، در جریان دومین رزمایش نبی اکرم(ص)، پنجمین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت یگان ویژه فاتحین تهران بزرگ برگزار شد. در این مراسم، سردار سید جواد […]

فرمانده یگان‌های فاتحین کشور در جریان دومین رزمایش نبی اکرم(ص) گفت:‌ دشمنان می‌داند جنگ با ما نتیجه ای جز شکست و فرار برای آن‌ها نخواهد داشت.

به گزارش تایسیزنیوز، در جریان دومین رزمایش نبی اکرم(ص)، پنجمین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت یگان ویژه فاتحین تهران بزرگ برگزار شد.

در این مراسم، سردار سید جواد غفاری فرمانده یگانهای فاتحین کشور طی سخنانی اظهار کرد: از اینکه در خدمت عزیزان فاتحین هستیم و مدتی هم در کنار شهید سلیمانی سربازی کردم خدا را شکر می‌کنم. آخرین لحظاتی هم که در کنار حرم حضرت زینب بودم از ایشان حواستم رزمنده بمانم و رزمنده بمیرم.

سردار غفاری بیان کرد:  یک زمان دشمن به حرم اهل بیت حمله کرد و حضرت زینب(س) را به اسارت برد. اما در زمانی با سرمایه گذاری بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار نتوانست برای بار دوم به حرم اهل بیت دست پیدا کند.

فرمانده سابق مستشاران ایرانی در سوریه خاطر نشان کرد: در سال ۹۰ دوستان سوری به ما گفتند دشمن می‌خواهد با هفتصد نفر به حرم حضرت زینب حمله کند. عده ما در آن زمان به ۵۰ نفر نمی رسید اما خودمان را به حرم حضرت زینب (س)  رساندیم. هرچند آن حمله رخ نداد. اما باید گفت در حقیقت شهدا مانع ورود دشمن به حرم حضرت زینب شدند و ان‌شاءالله هیچ‌گاه دست دشمن به حرم اهل بیت نخواهد رسید.

فرمانده یگان‌های فاتحین کشور عنوان کرد: از اول پیروزی انقلاب اسلامی دشمن هرکاری توانست انجام داد اما شکست خورد. حتی در یمن هم ناتوی عربی جنگ به راه انداخت و در سوریه یک جنگ جهانی را ایجاد کردند اما شکست خوردند.

وی افزود: دشمن در عراق به دروازه‌های بغداد رسید. اما شهید سلیمانی با فرزندان شما خانواده‌های شهدا تا ۴۰ کیلومتری بغداد رفت و مانع از سقوط آن شد. این یک مدال افتخار برای خانواده های شهداست.

سردار غفاری گفت: دشمن هر کجا به صف سپاه علوی زد شکست خورد. فخر دوم شما این است که در روز قیامت در پیشگاه اهل بیت رو سفید هستید. همان کسانی که داعش را مسلح کردند هنوز هم هستند اما دشمن می داند قدرت جنگ با کسانی که زیر پرچم پسر فاطمه ایستاده اند را ندارد. ما هم با شهدا عهد می بندیم که راه آن‌ها را ادامه دهیم.

وی در پایان گفت: دشمن می‌داند جنگ با ما نتیجه ای جز شکست و فرار برای آن‌ها نخواهد داشت.