دور جدید تمرینات تراکتور آغاز شد
دور جدید تمرینات تراکتور آغاز شد

دور جدید تمرینات تراکتور آغاز شد تایسیز نیوز- دور جدید تمرینات تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از هشت روز وقفه به دلیل تعطیلات نوروزی، از امروز در ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل آغاز شد. به گزارش تایسیز نیوز، پاکو خمز سرمربی قرمزپوشان تبریزی که برای استراحت چند روزه به اسپانیا سفر کرده بود، صبح امروز/ دوشنبه/ […]

دور جدید تمرینات تراکتور آغاز شد

تایسیز نیوز- دور جدید تمرینات تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از هشت روز وقفه به دلیل تعطیلات نوروزی، از امروز در ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل آغاز شد.

به گزارش تایسیز نیوز، پاکو خمز سرمربی قرمزپوشان تبریزی که برای استراحت چند روزه به اسپانیا سفر کرده بود، صبح امروز/ دوشنبه/ وارد تبریز شد و تمرینات را زیر نظر گرفت بر اساس اعلام باشگاه تمام بازیکنان در این برنامه تمرینی حاضر بودند.

بازیکنان خارجی تراکتور شامل میلوش دلتیچ، ریکاردو آلوز و گوستاوو واگنین نیز جزو نفرات خارجی تیم تراکتور هستند که در محل تمرین خود را به سرمربی معرفی کردند.

شجاع خلیل‌زاده و صفا هادی غایبان نخستین جلسه تمرینی تراکتور هستند که همراه با تیم های ملی ایران و عراق در اردوهای آماده سازی به سر می برند.

تیم تراکتور تبریز قرار است روز چهارشنبه برابر با ۱۵ فروردین ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) بازی معوقه خود از هفته شانزدهم لیگ برتر را مقابل سپاهان اصفهان برگزار کند.

این تیم هم اکنون با ۳۸ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر باشگاه های ایران قرار دارد.