راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پویایی انقلاب اسلامی است
راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پویایی انقلاب اسلامی است

راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پویایی انقلاب اسلامی است تایسیز نیوز- نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد و نشانه پویایی انقلاب اسلامی و مصداق عمل به شعائر الهی است .  به گزارش تایسیز نیوز، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم در خطبه‌های نماز جمعه تبریز افزود: حضور مردم در راهپیمایی این […]

راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پویایی انقلاب اسلامی است

تایسیز نیوز- نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد و نشانه پویایی انقلاب اسلامی و مصداق عمل به شعائر الهی است . 

به گزارش تایسیز نیوز، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم در خطبه‌های نماز جمعه تبریز افزود: حضور مردم در راهپیمایی این روز در چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی تجدید بیعتی دیگر با آرمان‌های انقلاب و رهبر معظم انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری را پیش رو داریم؛ خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با فرماندهان نیروی هوایی فرمایشات پر اهمیتی در این خصوص داشتند.

وی اظهارکرد: انتخابات با فهم درست از حکمرانی منجر به آرامش و تولید قدرت می‌شود و راه مقابله با دشمنان مشارکت حداکثری است.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه مشارکت حداکثری برای کشور فرصت آفرین و قدرت‌زاست، افزود: تحلیل رفتار مردم در آوردگاه‌های انقلابی در کانون رصد و تحلیل دوست و دشمن قرار دارد.

انتخابات دارای وزن قابل توجهی در هندسه نظام اسلامی است

نماینده ولی‌فقیه در استان یادآور شد: انتخابات دارای اهمیت و وزن قابل توجهی در هندسه نظام اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی مظهر دخالت مردم در سرنوشت خود و کشورشان است، خاطرنشان کرد: مجلس مرکز قانون‌گذاری و ریل‌گذاری است.

آل‌هاشم ادامه داد: انتخابات مجلس خبرگان نیز یکی از پایه‌های اسلامی جامعه و پشتوانه و ذخیره معنوی نظام است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب مجلس خبرگان یکی از تمایزات نظام جمهوری اسلامی با سایر نظام‌های سیاسی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان تاکید کرد: مردم با در شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان در کنار ادای تکلیف، حیات و تداوم رهبری در ادامه امور کشور را تضمین می کنند.

۲۲ بهمن و ۱۱ اسفند از مظاهر وحدت ملی است

وی با اشاره به اینکه دشمن در جنگ شناختی تمام توانش را صرف تفرقه ملت ایران کرده است، گفت: در مقابل این نقشه پلید، راهبرد وحدت ملی گره‌گشاست و یکی از مظاهر وحدت ملی همین راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۱ اسفند است.

امام جمعه تبریز به ۱۹ بهمن ماه، سالگرد بیعت کارکنان نیروی هوایی ارتش با حضرت امام (ره) و پیوستن آنها به انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: نیروی هوایی بعد از انقلاب و در جنگ تحمیلی فداکارانه جنگیدند و یکی از دستگاه‌های نمونه نظام در تربیت نیروی متخصص و حرکت به سمت خودکفایی است.

وی به اقدام استاندار آذربایجان‌شرقی در ترخیص دستگاه‌های دیالیز از گمرک سهلان اشاره کرد و گفت: تجهیزات بیمارستان مردانی آذر ماه‌ها در گمرک مانده بود با پیگیری استاندار آزاد شد و اکنون در حال نصب در بیمارستان مردانی‌آذر است.