رزاق پور:می‌توانستیم با گل‌های بیشتری پیروز شویم/ ماندنم به نظر خمز بستگی دارد
رزاق پور:می‌توانستیم با گل‌های بیشتری پیروز شویم/ ماندنم به نظر خمز بستگی دارد

ابوالفضل رزاق‌پور در گفت‌وگو با عصر؛ می‌توانستیم با گل‌های بیشتری پیروز شویم/ ماندنم به نظر خمز بستگی دارد مدافع چپ تیم فوتبال تراکتور گفت: من برای فصل آینده با باشگاه قرارداد دارم اما ماندن یا نماندنم بستگی به نظر آقای خمز دارد. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از عصر تبریز، سید ابوالفضل رزاق‌پور درباره برد […]

ابوالفضل رزاق‌پور در گفت‌وگو با عصر؛

می‌توانستیم با گل‌های بیشتری پیروز شویم/ ماندنم به نظر خمز بستگی دارد

می‌توانستیم با گل‌های بیشتری پیروز شویم/ ماندنم به نظر خمز بستگی دارد

مدافع چپ تیم فوتبال تراکتور گفت: من برای فصل آینده با باشگاه قرارداد دارم اما ماندن یا نماندنم بستگی به نظر آقای خمز دارد.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از عصر تبریز، سید ابوالفضل رزاق‌پور درباره برد تیمش در برابر نساجی مازندران اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم با انجام یک بازی زیبا و دلنشین سه امتیاز را کسب کنیم که واقعا برای ما ضروری و حیاتی بود.

وی ادامه داد: موقعیت‌های زیادی داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشدند و الا باید با تعداد گل‌های بیشتری پیروز می‌شدیم اما از کسب سه امتیاز واقعا خوشحالم.

مدافع تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه تیمش روش‌های مختلفی برای گلزنی دارد، گفت: گلی که محمد قنبری زد واقعا دیدنی و استثنایی بود که همه از این گل لذت بردیم که با تدابیر آقای خمز در تمرینات روش‌های زیادی را برای گلزنی امتحان می‌کنیم که این بار با شوت محمد به گل رسیدیم.

رزاق‌پور در پایان درخصوص وضعیت قراردادش برای فصل آینده عنوان کرد: من برای فصل آینده با باشگاه قرارداد دارم اما ماندن یا نماندنم بستگی به نظر آقای خمز دارد.