ریزش ۶۴ هزار واحدی بورس
ریزش ۶۴ هزار واحدی بورس

ریزش ۶۴ هزار واحدی بورس در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزش ۶۵ هزار واحدی به ۱ میلیون و ۹۵۶ هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی ۲۱ هزار واحدی به ارتفاع ۶۸۷ هزار واحدی رسید. شاخص کل بازار سهام در سومین روز کاری هفته با ریزشی ۶۵ […]

ریزش ۶۴ هزار واحدی بورس

ریزش ۶۴ هزار واحدی بورس

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزش ۶۵ هزار واحدی به ۱ میلیون و ۹۵۶ هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی ۲۱ هزار واحدی به ارتفاع ۶۸۷ هزار واحدی رسید.

شاخص کل بازار سهام در سومین روز کاری هفته با ریزشی ۶۵ هزار واحدی از کانال دو میلیون واحدی عقب نشست و در ارتفاع ۱ میلیون و ۹۵۶ هزار واحد ایستاد.

به گزارش تسنیم، بازار سهام سومین روز کاری هفته را همانند روزهای گذشته با فشار عرضه شدید آغاز کرد و رفته رفته بر فشار فروش و عرضه های بازار افزوده شد، البته در انتهای بازار اکثر صف های فروش جمع شد و شاهد تحرکات مثبتی در برخی از سهام شاخص ساز بودیم.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۶۵ هزار واحدی به ۱ میلیون و ۹۵۶ هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی ۲۱ هزار واحدی به ارتفاع ۶۸۷ هزار واحدی رسید.

گفتنی است سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «وسپهر» و «کگهر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «شهر»، «وبملت» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «نیان»، «کتوسعه» و «دی» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۶ تیر ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۶ هزار میلیارد ۶۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۱۱۵۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند. 

در بازار امروز ۷۶ نماد در محدوده مثبت و ۳۱۸ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۲۸ نماد در محدوده مثبت و ۲۵۰ نماد در محدوده منفی معامله شدند.