ریزپرنده‌ها و آموزشگاه‌های رانندگی در آذربایجان‌شرقی صاحب اتحادیه شدند
ریزپرنده‌ها و آموزشگاه‌های رانندگی در آذربایجان‌شرقی صاحب اتحادیه شدند

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد: به علت اهمیت ساماندهی فعالان رسته های شغلی و اهمیت بیشتر برخی از رسته ها و صنوف، آموزشگاه‌های رانندگی و ریزپرنده‌ها، صاحب اتحادیه شدند. به گزارش تایسیزنیوز، محمدجعفر عظمائی در جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان آذربایجان شرقی گفت: به دلیل تعدد آموزشگاه‌های رانندگی و به […]

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد: به علت اهمیت ساماندهی فعالان رسته های شغلی و اهمیت بیشتر برخی از رسته ها و صنوف، آموزشگاه‌های رانندگی و ریزپرنده‌ها، صاحب اتحادیه شدند.

به گزارش تایسیزنیوز، محمدجعفر عظمائی در جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان آذربایجان شرقی گفت: به دلیل تعدد آموزشگاه‌های رانندگی و به منظور تسهیل ارائه خدمات به متقاضیان با موافقت اعضای کمیسیون نظارت مرکز استان این رسته شغلی از اتحادیه حمل و نقل و کرایه اتومبیل جدا شد.

وی همچنین ادامه داد: ریز پرنده‌ها یا به عبارتی کوادکوپتر و هلی شات‌ها هم که بیشتر در کارهای سینمایی و تصویربرداری از مراسم ها و مجالس عروسی مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل حساسیت موجود در این بخش؛ مقرر شد این صنف کاری نیز یک اتحادیه مجزا داشته باشند.

به گزارش ایرنا، حدود ۳۰۰ اتحادیه در آذربایجان شرقی فعالیت می کنند.