سرلشکر باقری : آل هاشم و رحمتی در اوج فروتنی به شهادت رسیدند
سرلشکر باقری : آل هاشم و رحمتی در اوج فروتنی به شهادت رسیدند

سرلشکر باقری : آل هاشم و رحمتی در اوج فروتنی به شهادت رسیدند تایسیز نیوز – رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آیت الله آل هاشم و دکتر مالک رحمتی، شهدای خدمت در اوج فروتنی و گره گشایی مشکلات مردم به شهادت رسیدند. به گزارش تایسیز نیوز، سردار «محمد باقری»، روز پنجشنبه در پیامی به […]

سرلشکر باقری : آل هاشم و رحمتی در اوج فروتنی به شهادت رسیدند

سرلشکر باقری : آل هاشم و رحمتی در اوج فروتنی به شهادت رسیدند

تایسیز نیوز – رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آیت الله آل هاشم و دکتر مالک رحمتی، شهدای خدمت در اوج فروتنی و گره گشایی مشکلات مردم به شهادت رسیدند.

به گزارش تایسیز نیوز، سردار «محمد باقری»، روز پنجشنبه در پیامی به مراسم تشییع پیکر آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم افزود: بی تردید مجاهدت های این ۲ شخصیت عالیقدر در خدمت بی منت به مردم استان که در اوج اخلاص، صداقت و فروتنی و گره گشای مشکلات و نیازهای مردم و دستگاه های خدمتگزار بود، برای همیشه جاودانه و مورد تکریم و ستایش است.

وی در ابتدای پیام خود با سلام به آذربایجان شهیدپرور و مردمان انقلابی و ولایتمدار و شهیدان سرافرازش، آورده است: سوگمندانه شهادت آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و مالک رحمتی استاندار خدوم و جهادی آذربایجان شرقی را که در حادثه ناگوار بالگردی در راه خدمت به ملت شریف به شهادت رسیدند را به یکایک مردمان شریف، مومن و انقلابی و شهید پرور استان تبریک و تسلیت می گویم.

سردار ذاکر، که پیام سردار باقری را قرائت می کرد، با اشاره به رفاقت ۴۰ ساله با آل هاشم، گفت: برای نیروهای مسلح به ویژه ارتش قهرمان و ولایی جمهوری اسلامی ایران افتخار بزرگی بود که چند دهه از خدمات ارزشمند این عالم متقی مدیر توانان مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر بهره برد و امروز با عروج ملکوتی این شهید همه ما به دلیل فقدان وجود پربرکت وی غم زده و سوگوار هستیم.

به گزارش تایسیز نیوز، آیت الله سیدمحمد علی آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز و مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی به همراه آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور ، سرهنگ خلبان سیدطاهر مصطفوی، سرهنگ کمک خلبان محسن دریانوش و سرگرد فنی بهروز قدیمی عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی در اثر سانحه هوایی همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شدند.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از ساعت ۹.۳۰ دقیقه امروز از میدان شهدا تا میدان ساعت تبریز برگزار می‌شود، سپس پیکر شهید آیت الله آل هاشم برای تدفین به وادی رحمت تبریز انتقال می‌یابد.

پیکر امام جمعه تبریز در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به خاک سپرده خواهد شد و مراسم ترحیم و شام غریبان ایشان نیز با هم از ساعت ۱۶.۳۰ تا ۱۹ همان روز در مصلی تبریز منعقد می‌شود.

هم‌چنین پیکر شهید رحمتی به صورت مستقیم از مشهد مقدس به شهرستان مراغه منتقل خواهد شد و روز جمعه پس از تشییع در گلزار شهدای گلشن این شهر به خاک سپرده می‌شود.