سرمایه گذاری۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای ساماندهی بافت‌ حاشیه‌نشین
سرمایه گذاری۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای ساماندهی بافت‌ حاشیه‌نشین

با احداث مسکن در شهرک جوانان صورت می‌گیرد؛ سرمایه گذاری۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای ساماندهی بافت‌ حاشیه‌نشین تایسیز نیوز -شهردار تبریز گفت: عملیات احداث ۱۲۰۰ واحد مسکونی در شهرک جوانان در راستای اجرای سیاست‌ها و استاد بالادستی ابلاغی از سوی دولت مبنی بر مولدسازی به منظور ساماندهی بافت‌ حاشیه‌نشین و خطر پذیر شهر تبریز […]

با احداث مسکن در شهرک جوانان صورت می‌گیرد؛

سرمایه گذاری۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای ساماندهی بافت‌ حاشیه‌نشین

سرمایه گذاری۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای ساماندهی بافت‌ حاشیه‌نشین

تایسیز نیوز -شهردار تبریز گفت: عملیات احداث ۱۲۰۰ واحد مسکونی در شهرک جوانان در راستای اجرای سیاست‌ها و استاد بالادستی ابلاغی از سوی دولت مبنی بر مولدسازی به منظور ساماندهی بافت‌ حاشیه‌نشین و خطر پذیر شهر تبریز است.

یعقوب هوشیار  گفت: اجرای پروژه‌های زیرساختی با رویکرد ترافیکی و ساماندهی بافت‌های پرخطر و حاشیه‌نشین شهر تبریز، گام اساسی شهرداری در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی عملیاتی ۵ ساله تبریز و سند چشم انداز ۱۲ ساله دور ششم مدیریت شهری است.

هوشیار تصریح کرد: عملیات احداث ۱۲۰۰ واحد مسکونی در شهرک جوانان در راستای اجرای سیاست‌ها و استاد بالادستی ابلاغی از سوی دولت مبنی بر مولدسازی به منظور ساماندهی بافت‌ حاشیه‌نشین و خطر پذیر شهر تبریز است.

وی ادامه داد: شهرداری تبریز در همین راستا بخش عمده‌ای از انرژی و بودجه خود را به این پروژه‌های زیر ساختی اختصاص داده است.

شهردار تبریز خاطر نشان کرد: پیشرفت فیزیکی این پروژه ۱۵ درصد بوده و قرار است در ۱۰۹ بلوک با سه طبقه و هر طبقه ۳ واحد مسکونی احداث شود.

هوشیار هم افزایی بین بخشی دستگاه‌های خدمات رسان با شهرداری تبریز را کلیدی ترین عنصر تسریع در پروژه‌های کلان زیر ساختی در تبریز اعلام کرد.

وی یادآور شد: بیشترین حجم از تلاش‌ها برای تحقق مدیریت واحد در این دوره از مدیریت شهری تبریز به امید همگرایی دستگاه‌های خدمات رسان و سرعت بخشی در پروژه‌های زیرساختی صورت گرفت.

هوشیار اضافه کرد: احداث ۱۲۰۰ واحد مسکونی با تخصیص اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان در شهرک جوانان بزرگترین پروژه در حال اجرای شهرداری تبریز است که نیازمند حمایت قاطع دولت و همگرایی دستگاه‌های خدمات رسان است.

شهردار تبریز اظهار کرد: پروژه مسکونی شهرک جوانان در راستای سیاست‌های مدیریت شهری در حوزه مسکن ارزان و ایمن و همچنین ساماندهی بافت‌های پرخطر و حاشیه‌نشین شهر تبریز توسط شرکت خانه‌سازی پیش‌ساخته اجرایی می‌شود.

هوشیار اعلام کرد: پروژه مسکن جوانان در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و ۱۲۰۰ واحد مسکونی به منظور ساماندهی بافت فرسوده و ناکارآمد شهری توسط شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان اجرا می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اجرای همزمان ۵ تقاطع غیرهمسطح در سطح شهر در کنار احداث ۱۲۰۰ واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان در شهرک جوانان با همت شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان تسریع شده است.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی با اشاره به اتمام تولید قطعات قرنیز و هندریل تقاطع غیر همسطح معلم افزود: فرایند تولید قرنیز، هندریل و تیرهای برق روشنایی پل قراملک در روزهای آینده به اتمام می‌رسد.