سرمربی تراکتور: برنامه هایمان از ابتدا تا انتها بد پیش رفت
سرمربی تراکتور: برنامه هایمان از ابتدا تا انتها بد پیش رفت

سرمربی تراکتور: برنامه هایمان از ابتدا تا انتها بد پیش رفت تایسیز نیوز – سرمربی تراکتور با بیان اینکه تمامی برنامه هایش در مصاف با ذوب آهن از ابتدا تا انتها بد پیش رفت، گفت: حریف در این بازی فضاهای نفوذ را به خوبی بسته بود. به گزارش تایسیز نیوز، پاکو خمز جمعه در نشست […]

سرمربی تراکتور: برنامه هایمان از ابتدا تا انتها بد پیش رفت

تایسیز نیوز – سرمربی تراکتور با بیان اینکه تمامی برنامه هایش در مصاف با ذوب آهن از ابتدا تا انتها بد پیش رفت، گفت: حریف در این بازی فضاهای نفوذ را به خوبی بسته بود.

به گزارش تایسیز نیوز، پاکو خمز جمعه در نشست خبری بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن که با شکست سنگین چهار بر یک تیمش همراه شد در مورد پاس‌های متعدد در خط دفاع و عدم تغذیه خط حمله تیم، اظهار کرد: شیوه بازی ما از زمان حضورم چنین بوده و مدافعان باید بازی‌سازی را از عقب زمین شروع کنند.

وی ادامه داد: گاهی با سرعت بیشتر خودمان را به زمین حریف می‌رساندیم و گاهی نیز حریف فشار آورده و فضاها را می‌بست.

خمز گفت: ما همواره به این شکل بازی می‌کنیم که برخی اوقات نتیجه بخش می‌شود و هر از گاهی نه.

وی ادامه داد: امروز حریف فضاها را به خوبی بسته بود و وقتی یک بازی را با این نتیجه واگذار می‌کنیم به این معناست که تمامی کارهایمان بد پیش رفته است.

خمز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تراکتور برنامه‌ای برای برد نداشت و همچنین به درستی حریف را آنالیز نکرده بود، گفت: من با نظر شما موافق نیستم بازی از همان ابتدا بد پیش رفت و این موضوع ارتباطی با نداشتن برنامه و آنالیز ندارد.

وی افزود: ما امروز بی‌دقتی داشتیم و توپ‌های زیادی را لو دادیم و این موضوع، ارتباطی به آنالیز ندارد. می‌توانم بگویم امروز، روز ما نبود.

خمز درباره تعویض‌های زودهنگام، توضیح داد: ما نیاز به گل داشتیم و دفاع کم کرده و به تعداد هافبک‌هایمان اضافه کردیم و سپس یک مهاجم آوردیم امروز زمانی که به گل نیاز داشتیم، ریسک کردیم که جواب نگرفتیم و حریف روی ضدحملات به ما فشار آورد و به گل رسید.


سرمربی تراکتور در مورد شعار هواداران علیه‌اش، گفت: بخشی از کار من همین است. من همیشه مسئولیتی که باید بر عهده بگیرم را عهده‌دار می‌شوم به بازیکنان و تیمی که توانسته ما را در گذشته بارها شاد کند، اعتماد دارم و از طرف خودم و باشگاه از هواداران عذر می‌خواهم که نتوانستیم آنان را خوشحال کنیم. این تیم شایستگی اعتماد بیشتر را دارد.

وی ادامه داد: امروز بازیکنان ما در رختکن به خاطر این نتیجه گریه می‌کردند این ناراحتی بازیکنان به خاطر نتیجه نبود، بلکه به خاطر ناراحتی هواداران بود.

وی افزود: امروز هواداران‌ به بازیکنان معترض بودند تلاش بازیکنان برای شاد کردن هواداران و جلب رضایت آنان است هدف‌مان فقط برای خوشحالی هواداران بوده و ناراحتی‌مان هم به همین دلیل است.

خمز ادامه داد: بازیکنان شایسته حمایت بیشتر از سوی همه به ویژه طرفداران هستند فوتبال همین است ، همیشه قرار نیست شادی باشد لحظات سختی دارد و در چنین شرایطی به حمایت آنان نیاز داریم.

وی در مورد عملکرد دروازه‌بان تیم، گفت: همان طور که گفتم مسئول اصلی این نتیجه من هستم؛ نه دروازه‌بان و سایر بازیکنان. اکنون زمان مناسبی برای آنالیز اینکه چه کسی مقصر بود، نیست و صحبت کردن از یک بازیکن خاص در این شرایط، غیرمنصفانه است.

وی گفت: ما یک تیم هستیم، وقتی نتیجه بدی می‌گیریم، همه مقصر هستیم و در صورت موفقیت نیز همه‌مان سود می‌بریم.

سرمربی تراکتور در پاسخ به سوالی مبنی بر فاصله دروازه‌بانان اول و دوم تیم، اظهار کرد: هر وقت نیاز باشد، می‌توانیم از دروازه‌بان دوم هم استفاده کنیم.

خمز با تأکید بر اینکه وقتی کسی را فقط زمان پیروزی دوست داشته باشیم، عادلانه نیست، گفت: من بازیکنانم را زمانی که می‌بازیم هم دوست دارم منظورم این نیست که هواداران از ما انتقاد نکنند ما شایسته این انتقادات هستیم فقط می‌خواهم کمی درکمان کنند.

وی ادامه داد: این بازیکنان در طول فصل شایستگی‌های خودشان را نشان داده‌اند و به همین دلیل اکنون اعتماد بیشتری به آنان می‌کنم من در این لحظات سخت بیشتر از همیشه از بازیکنان حمایت کرده و به آنان روحیه می‌دهم و بیشتر از همیشه از آنان انتظار دارم تا تلاششان را افزایش دهند.

خمز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در ۲ بازی خانگی اخیر که نتیجه لازم به دلیل بی دقتی بازیکنان کسب نشده است، بیان کرد: منظورم از بی‌دقتی، لو دادن بیش از اندازه توپ است لو دادن توپ در مقابل تیمی همچون ذوب آهن که ضد حملات خطرناکی ترتیب می‌دهد، خیلی اشتباه است هر بازی ویژگی‌های خودش را دارد و ما در مقابل سپاهان عملکرد خوبی داشتیم و بازی قبلی روی ضربه ایستگاهی ۲ امتیاز از دست دادیم و امروز همه چیز از ابتدا برایمان بد پیش رفت.

وی در پاسخ به این سوال، باتوجه به اینکه هواداران امروز با شعارهایشان خواهان جدایی شما شدند، در صورت تداوم نتایج ضعیف، حرف هواداران را قبول کرده و استعفا می‌دهید یا اینکه برای کسب دلارهای بیشتر تا پایان قرارداد می‌مانید؟ گفت: سوال غیرمحترمانه‌ای کردید، اجازه نمی‌دهم کسی به من توهین کند من با احترام به تمام همکاران شما پاسخ دادم و به آدم بی‌ادبی مثل شما پاسخ نمی‌دهم.

وی گفت: من ۲ سال دیگر قرارداد دارم و مربی حرفه‌ای هستم من در خصوص درآمد شما سوال نمی‌پرسم چون آدم محترمی هستم.
تراکتور با قبول شکست چهار بر یک مقابل ذوب اهن، همچنان با ۴۰ امتیاز در رده سوم جدول است.