سه پروژه کلان شهری در تبریز آماده بهره‌برداری است
سه پروژه کلان شهری در تبریز آماده بهره‌برداری است

سه پروژه کلان شهری در تبریز آماده بهره‌برداری است تایسیز نیوز – شهردار تبریز گفت: در آستانه نیمه شعبان، سه پروژه کلان شهری در این شهر آماده بهره برداری است که فردا با حضور وزیر کشور بهره برداری می شود. به گزارش تایسیز نیوز، «یعقوب هوشیار»، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: […]

سه پروژه کلان شهری در تبریز آماده بهره‌برداری است

تایسیز نیوز – شهردار تبریز گفت: در آستانه نیمه شعبان، سه پروژه کلان شهری در این شهر آماده بهره برداری است که فردا با حضور وزیر کشور بهره برداری می شود.

به گزارش تایسیز نیوز، «یعقوب هوشیار»، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این پروژه ها شامل لندفیل شماره ۲ پسماند، حفاری فاز یک خط۲ قطارشهری و ساختمان جدید شورای اسلامی این شهر است.

وی اظهار کرد: برای اجرای این پروژه ها، ۲۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی شهرداری تبریز هزینه شده است که فردا (پنجشنبه) با حضور وزیر کشور به بهره برداری می رسند.

شهردار تبریز گفت: لندفیل شماره ۲ پسماند بزرگترین پروژه زیست محیطی تبریز است و برای اجرای آن بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

هوشیار، ادامه داد: برای اتمام حفاری فاز یک خط۲ قطارشهری تبریز به طول ۱۰ کیلومتر و آغاز عملیات اجرایی ایستگاه‌های فاز اول این خط نیز ۱۸ هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

وی یادآور شد: ساختمان اداری شورای اسلامی تبریز نیز با هفت هزار و ۲۰۰ مترمربع مساحت در ۶ طبقه و با یک هزار میلیارد ریال هزینه طراحی و اجرا شده است.

شهردار تبریز گفت: چند پروژه عمرانی و خدماتی دیگر نیز با اعتبار ۱۰ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در دوره مدیریت شهری جدید تکمیل شده و آماده بهره برداری است.

هوشیار، افزود: این پروژه ها شامل مرکز حمایت و نگهداری از سگ های بلاصاحب با اعتبار حدود ۱۰۰ میلیارد ریال، سیستم تهویه ایستگاه های فاز ۱ و ۲ خط یک قطارشهری با اعتبار ۶ هزار میلیارد ریال و چند طرح مسیرگشایی، پیاده راه و زمین ورزشی است.