سوم خرداد، روز به یاد ماندنی در تاریخ ایران اسلامی است
سوم خرداد، روز به یاد ماندنی در تاریخ ایران اسلامی است

معاون استاندار آذربایجان شرقی: سوم خرداد، روز به یاد ماندنی در تاریخ ایران اسلامی است تایسیز نیوز – معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سوم خرداد به واسطه آزادی خرمشهر، با علم و ایمان نیروهای داخلی به یک روز ملی و به یاد ماندنی در تاریخ ایران اسلامی تبدیل شده است. تراب محمدی […]

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

سوم خرداد، روز به یاد ماندنی در تاریخ ایران اسلامی است

سوم خرداد، روز به یاد ماندنی در تاریخ ایران اسلامی است

تایسیز نیوز – معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سوم خرداد به واسطه آزادی خرمشهر، با علم و ایمان نیروهای داخلی به یک روز ملی و به یاد ماندنی در تاریخ ایران اسلامی تبدیل شده است.

تراب محمدی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم سوم خرداد، سخت‌ترین و ماندگارترین عملکرد هر ملت را دفاع از شرف، باورها و خاک آن کشور دانست و افزود: مردم ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس ثابت کردند در مسیر دفاع از آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی همواره ثابت قدم بوده و هستند.

محمدی خاطر نشان کرد: آزاد سازی خرمشهر با رشادت و جانفشانی رزمندگان و تقدیم خون شهدای بسیاری به دست آمد و در این راه رزمندگان سرزمین آفتاب حاضر در جبهه‌ها نیز حضور پررنگی داشتند و شهدا و جانبازان بسیاری را در این راه تقدیم کردند.

وی با تاکید بر لزوم برگزاری هر چه باشکوهتر بزرگداشت یاد شهدای سوم خرداد و عملیات بیت‌المقدس، افزود: تشریح و تبیین رشادت‌های رزمندگان اسلامی در جامعه به خصوص بین نسل جوان، باید محور برنامه‌های نهادهای متولی در این روز باشد.

محمدی با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر جزو به یاد ماندنی ‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: سوم خرداد یک نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس است که همه ما به این پیروزی بزرگ افتخار می‌کنیم.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی بیان کرد: جمله تاریخی «خرمشهر را خدا آزاد کرد» بهترین تعبیر امام خمینی(ره) برای موفقیت بزرگ آزاد سازی خرمشهر بود که به اثرگذارترین شکل ممکن، عمق تعلق رزمندگان ایران اسلامی به پشتیبانی پروردگار عالم را بیان نمود.