سیل در روستاهای شهرستان مراغه خسارت جانی نداشت
سیل در روستاهای شهرستان مراغه خسارت جانی نداشت

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی: سیل در روستاهای شهرستان مراغه خسارت جانی نداشت تایسیز نیوز – سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: شب گذشته بارش باران و جاری شدن سیل در سه روستای شهرستان مراغه موجب ایجاد خسارت به باغ‌ها، مزارع و برخی خانه‌های مسکونی شده که خوشبختانه خسارت […]

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی:

سیل در روستاهای شهرستان مراغه خسارت جانی نداشت

سیل در روستاهای شهرستان مراغه خسارت جانی نداشت

تایسیز نیوز – سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: شب گذشته بارش باران و جاری شدن سیل در سه روستای شهرستان مراغه موجب ایجاد خسارت به باغ‌ها، مزارع و برخی خانه‌های مسکونی شده که خوشبختانه خسارت جانی به همراه نداشت.

عبدالصمد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: بارش باران و تگرگ شب گذشته موجب ایجاد خسارت در روستاهای چاللو هیانلو، موالو و گویجه قلعه شهرستان مراغه شده است.

وی ادامه داد: سیل در روستای چاللو هیانلو موجب آبگرفتگی منازل و ایجاد خسارت به دیوارهای دو منزل مسکونی شد که این تخریب موجب قطعی گاز این خانه‌ها شده بود که خوشبختانه مشکل قطعی گاز برطرف شده است.

رحیمی اظهار کرد: در روستاهای موالو و گویجه قلعه بارش تگرگ به بخشی از مزارع گندم، باغ‌های میوه، راه‌های روستایی و جاده‌های بین مزارع خسارت وارد کرده است.

وی اضافه کرد: با حضور به موقع راهداران، راه‌های روستایی اصلی و فرعی تخریب شده بهسازی شده است.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: کارشناسان برای برآورد میزان خسارت به منطقه اعزام شده‌اند.