سیل در شبستر چهار خودرو را با خود برد
سیل در شبستر چهار خودرو را با خود برد

سیل در شبستر چهار خودرو را با خود برد تایسیز نیوز – سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه امروز در برخی مناطق استان از جمله انگشتجان شبستر سیل رخ داد، گفت: سیل در این روستا، چهار دستگاه خودرو را با خود برد و به آنها خسارت زد. عبدالصمد رحیمی […]

سیل در شبستر چهار خودرو را با خود برد

تایسیز نیوز – سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه امروز در برخی مناطق استان از جمله انگشتجان شبستر سیل رخ داد، گفت: سیل در این روستا، چهار دستگاه خودرو را با خود برد و به آنها خسارت زد.

عبدالصمد رحیمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: به رغم هشدارهای هواشناسی تعدادی از گردشگران جهت رفتن به ارتفاعات روستای انگشتجان خودروهای خود را در بستر رودخانه پارک کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه بارش مداوم باران و جاری شدن سیل در مسیر رودخانه، گفت: این سیل خوشبختانه هیچ خسارت جانی نداشت و نیروهای ستاد بحران شهرستان در محل حضور یافته و خودروها را از آب بیرون کشیدند.

به گزارش تایسیز نیوز، در پی بارش‌های شدید باران که امروز به مدت حدود چهار ساعت به صورت مداوم و نسبتا شدید رخ داد، سیلاب عظیم در رودخانه روستای انگشتجان تسوج واقع در شهرستان شبستر جاری شد.

هواشناسی استان آذربایجان شرقی نسبت به تداوم بارندگی ها تا روز سه شنبه هشدار داده است.

شبستر در ۶۰ کیلومتری شمال غرب تبریز و بر سر راه تبریز – سلماس واقع است.