شهادت بهای خدمت به مردم
شهادت بهای خدمت به مردم

شهادت بهای خدمت به مردم تایسیز نیوز- بر اساس آموزه های دین مبین اسلام خدمت به خلق بهترین عبادت است و به بدیل جان باختن در این مسیر همپایه با اجر شهادت است و آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش در حادثه بالگرد لایق شهادت بودند. به گزارش تایسیز نیوز، رئیس جمهور شهید ما […]

شهادت بهای خدمت به مردم

شهادت بهای خدمت به مردم

تایسیز نیوز- بر اساس آموزه های دین مبین اسلام خدمت به خلق بهترین عبادت است و به بدیل جان باختن در این مسیر همپایه با اجر شهادت است و آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش در حادثه بالگرد لایق شهادت بودند.

به گزارش تایسیز نیوز، رئیس جمهور شهید ما در خدمت به مردم و حضور در میدان مثال زدنی بود و رفتارهای مردمی اش از یاد نخواهد رفت و سفر روز گذشته اش به خداافرین و گپ و گفتش با مردم منطقه گویای این شاخصه است .

دولت سیزدهم از آن رو دولت مردمی شهره گرفت که رئیس جمهورش به مردم اهمیت می داد و به وزرایش هم در میان مردم بودن را تاکید می کرد.

مالک رحمتی استاندار جوان آذربایجان شرقی هم در این منش پا در رکاب گذاشته بود و در کنار کار جهادی و شبانه روزی و همت بلند در اتمام طرح های نیمه تمام، به حضور در محافل مردمی و کارگری و خوش و بش کردن با کارگران و زحمت کشان جامعه اهمیت می داد .

وی خدمت به مردم را بهترین بهانه برای کار کردن می دانست و معتقد بود هر کاری که به نفع مردم است، به هر نحوی باید انجام شود.

آیت الله سید محمد علی آل هاشم هم که از محبوبیت بی نظیری در میان مردم استان برخوردار بود و به تازگی با کسب بالاترین رای مردمی به مجلس خبرگان راه یافته بود از همان ابتدای شروع به کارش به عنوان امام جمعه تبریز ، بسیاری از محدودیت های سخت افزازی و نرم افزاری اجتماعات عمومی همچون نمازهای جمعه را به هم زد و با حضورش در مترو و تاکسی ویژگی همپا شدن با مردم را نشان داد.

نماینده فقید ولی فقیه در آذربایجان شرقی که در عرصه های سیاسی و راهپیمایی های مناسبتی در صف اول قرار داشت آرزوی شهادت خود را مطرح کرده بود.

فراغ این عزیزان خادم، برای مردم کشور به ویژه مردم آذربایجان شرقی که خود را میزبان این کاروان امام رضایی می دانستند سنگین و اندوهناک است اما امیدوارند خوان رحمت الهی شاملشان شود.

به گزارش تایسیز نیوز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

آیت الله آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و تعدادی از محافظین و خدمه بالگرد از سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بودند.