شهردار تبریز:ساماندهی وانت‌بارهای شهری کلید می‌خورد
شهردار تبریز:ساماندهی وانت‌بارهای شهری کلید می‌خورد

شهردار تبریز:ساماندهی وانت‌بارهای شهری کلید می‌خورد شهردار تبریز با تاکید بر اهمیت و ضرورت ساماندهی و نظارت بر فعالیت بی‌ضابطه وانت بارها در سطح شهر گفت: برای مدیریت و کنترل این معضل شهری، برنامه ریزی های راهبردی در دستور کار شهرداری قرار گرفته است. به گزارش تایسیز نیوز له نقل از شهریار، “یعقوب هوشیار” با […]

شهردار تبریز:ساماندهی وانت‌بارهای شهری کلید می‌خورد

شهردار تبریز با تاکید بر اهمیت و ضرورت ساماندهی و نظارت بر فعالیت بی‌ضابطه وانت بارها در سطح شهر گفت: برای مدیریت و کنترل این معضل شهری، برنامه ریزی های راهبردی در دستور کار شهرداری قرار گرفته است. به گزارش تایسیز نیوز له نقل از شهریار، “یعقوب هوشیار” با اعلام این خبر افزود: ایجاد راهبندان و ترافیک در برخی مناطق و خیابان های اصلی و نیز بر هم زدن آسایش شهروندان از تبعات منفی فعالیت وانت بارها در تبریز به شمار می رود و مدیریت شهری برای حل این معضل، مطالعات علمی و اصولی در راستای حل این مشکل و مدیریت بهینه آن را آغاز کرده است.

وی افزود: البته در این مسئله، به هیچ وجه معتقد به انجام اقدامات شتاب زده و هیجانی در حوزه نظارت و کنترل وانت بارها نیستیم؛ بلکه قصد داریم با اجرای طرح مطالعاتی که فاز نخست آن به اتمام رسیده، تصمیمی منطقی و موثر در راستای کاهش معضلات شهری ناشی از فعالیت بی ضابطه وانت بارها اتخاذ کنیم.

شهردار تبریز در عین حال از انجام مراحل جانمایی و استقرار وانت بارها در قالب طرح مطالعاتی ساماندهی این مشاغل طی هفته های آینده خبر داد و ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح، علاوه بر حل معضلات و مشکلات ترافیکی در برخی مناطق شهری، زمینه برای کسب و کار و معیشت بی دغدغه این مشاغل نیز فراهم شود.