شهرک خاوران تبریز امروز آب ندارد
شهرک خاوران تبریز امروز آب ندارد

شهرک خاوران تبریز امروز آب ندارد تایسیز نیوز – شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی اعلام کرد: آب شهرک خاوران تبریز به دلیل انجام عملیات جابجایی تاسیسات آبرسانی امروز چهارشنبه قطع خواهد بود. به گزارش تایسیز نیوز، بر اساس اطلاعیه این شرکت، با توجه به اجرای عملیات جابجائی تاسیسات آبرسانی ۸۰۰ میلیمتری در محل احداث […]

شهرک خاوران تبریز امروز آب ندارد

تایسیز نیوز – شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی اعلام کرد: آب شهرک خاوران تبریز به دلیل انجام عملیات جابجایی تاسیسات آبرسانی امروز چهارشنبه قطع خواهد بود.

به گزارش تایسیز نیوز، بر اساس اطلاعیه این شرکت، با توجه به اجرای عملیات جابجائی تاسیسات آبرسانی ۸۰۰ میلیمتری در محل احداث پل خلعت پوشان واقع در جاده باسمنج که به درخواست شهرداری کلانشهر تبریز برنامه ریزی شده، آب شرب لوله کشی این شهرک از ساعت هشت صبح تا ساعت ۲۰ امروز قطع خواهد شد.

در این اطلاعیه از شهروندان ساکن در این شهرک، درخواست شده است تا با صبر و شکیبایی، این شرکت را در ارایه خدمات به مشترکان همراهی کنند.

شهرک خاوران تبریز در شرق کلانشهر تبریز واقع شده و ۸۲۰ هکتار وسعت دارد و پیش بینی می شود حدود ۱۶۰ هزار نفر در آن ساکن شوند.

به گزارش تایسیز نیوز، جابجایی در تاسیسات آبرسانی در محل احداث پل خلعت پوشان در مسیر دسترسی به این شهرک قرار بود روز هشتم اردیبهشت انجام شود که به دلیل بروز مشکل در خط آبرسانی زرینه رود به تبریز، به امروز موکول شد.

طول شبکه آب آذربایجان شرقی ۹ هزار و ۷۱۶ کیلومتر است و ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۰ درصد جمعیت روستایی استان از خدمات آب و فاضلاب برخوردارند.

در زمان حاضر یک میلیون و ٨٩٠ هزار فقره انشعاب آب در ۶۶ شهر و ۲ هزار ۷۳۲ روستای استان دایر است.