شهید آل‌هاشم، مردم آذربایجان‌شرقی را به یک شکل واحد متحد ساخت
شهید آل‌هاشم، مردم آذربایجان‌شرقی را به یک شکل واحد متحد ساخت

استاد دانشگاه: شهید آل‌هاشم، مردم آذربایجان‌شرقی را به یک شکل واحد متحد ساخت تایسیز نیوز -استاد دانشگاه گفت: شهید آیت الله آل‌هاشم با وجود تمام اختلافات، توانست مردم آذربایجان‌شرقی را به یک شکل واحد متحد سازد. حجت الاسلام والمسلمین ناصر فروهی به بیانات مقام معظم رهبری در مورد شهید آیت الله آل هاشم که فرموده […]

استاد دانشگاه:

شهید آل‌هاشم، مردم آذربایجان‌شرقی را به یک شکل واحد متحد ساخت

شهید آل‌هاشم، مردم آذربایجان‌شرقی را به یک شکل واحد متحد ساخت

تایسیز نیوز -استاد دانشگاه گفت: شهید آیت الله آل‌هاشم با وجود تمام اختلافات، توانست مردم آذربایجان‌شرقی را به یک شکل واحد متحد سازد.

حجت الاسلام والمسلمین ناصر فروهی به بیانات مقام معظم رهبری در مورد شهید آیت الله آل هاشم که فرموده بودندامام جمعه محبوب و معتبر اشاره کرد و افزود: شهید آیت الله آل‌هاشم در طول هفت سال گذشته همیشه در کنار مردم استان بود و در این راستا نیز بیشترین آرای مجلس خبرگان رهبری از استان را در طول تاریخ انقلاب اسلامی کسب کرد که نشان دهنده محبوبیت ایشان میان آحاد جامعه است.

وی مردم داری را جنبه بی‌نظیر شخصیت آیت الله آل‌هاشم دانست و گفت: ایشان مقامات و شخصیت های سیاسی و اجتماعی را همتراز با مردم عادی می‌انگاشت و در این راستا نیز توانسته بود در استان همدلی، همسویی و یکپارچگی میان تمام مردم ایجاد کند.

وی به ساده‌زیستی شهید آیت‌الله آل هاشم تاکید کرد و گفت: آن عالم فرزانه بدون تکلف و خالصانه در مراکز مختلف از جمله دانشگاه ها با دانشجویان نشست های صمیمی و ساده‌ای داشتند.

فروهی تشریح کرد: ایشان با خلوص نیت به کوچک‌ترین مسائل جامعه از جمله مقام آوری ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی، برگزیده شدن فعالان فرهنگی در جشنواره‌های هنری و کارهای خیر اهمیت می‌ورزیدند. 

وی به برگزاری میز خدمت در نماز های جمعه اشاره‌ کرد و گفت: مدیران کل و مسئولان استانی به تبعه آیت الله آل‌هاشم میز خدمت را در حاشیه نمازهای جمعه برای رفع مشکلات مردم برگزار می‌کردند.