شهید مالک رحمتی استاندار جوان انقلابی و جهادی بود
شهید مالک رحمتی استاندار جوان انقلابی و جهادی بود

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی:  شهید مالک رحمتی استاندار جوان انقلابی و جهادی بود تایسیزنیوز- سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: شهید مالک رحمتی، استاندار جوان انقلابی، ولایت‌مدار و جهادی بود. تراب محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران، گفت: طی چهار ماهی که شهید مالک رحمتی به عنوان استاندار آذربایجان شرقی […]

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی: 

شهید مالک رحمتی استاندار جوان انقلابی و جهادی بود

شهید مالک رحمتی استاندار جوان انقلابی و جهادی بود

تایسیزنیوز- سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: شهید مالک رحمتی، استاندار جوان انقلابی، ولایت‌مدار و جهادی بود.

تراب محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران، گفت: طی چهار ماهی که شهید مالک رحمتی به عنوان استاندار آذربایجان شرقی حضور داشت، از اولین روزی که شروع به کار کرد خواستار تشکیل جلسه‌ای برای برنامه‌ریزی حل مشکلات مردم شد.

وی‌ ادامه داد: اولویت این شهید رسیدگی به مناطق محروم و اقشار نیازمند بود و بر همین اساس در تدوین برنامه کاری هم به این موضوع توجه داشت.

وی افزود: بیشتر روزها تا ساعت ۲۲ و حتی ۲۳ مشغول کار بود، شهید رحمتی تمام هفته را کار می‌کرد و جمعه را به بازدیدها اختصاص می‌داد؛ بر همین اساس کار وی تعطیلی نداشت.

محمدی تاکید کرد: شهید رحمتی به همه فرمانداران استان هم ماموریت داده بود تا به اقشار آسیب‌پذیر و ضعیف رسیدگی کنند و نسبت به سالمندان، معلولان، جانبازان و مددجویان نهادهای حمایتی توجه ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه تمامی کارهای این شهید با اخلاص بود، گفت: کارهایش به هیچ وجه نمایشی نبود و تمام تلاش خود را برای حصول نتیجه به کار می‌گرفت.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد: مالک رحمتی استانداری انقلابی و جهادی بود که حتی نمی‌توانست یک ثانیه را بدون خدمت به مردم هدر دهد و خود این شهید هم همواره می‌گفت، زمان بسیار کم است و ما باید از هر لحظه استفاده کنیم و با روحیه‌ی جهادی انقلابی خود در مدت کم توانست اقدامات زیادی را در جهت توسعه این استان انجام دهد.

وی تاکید کرد: شهید رحمتی با حضور در گروه‌های مردمی در این مدت کم توانسته مالک دل‌های مردم آذربایجان شرقی شود.