صحت انتخابات حوزه های انتخابیه توسط شورای نگهبان اعلام می شود
صحت انتخابات حوزه های انتخابیه توسط شورای نگهبان اعلام می شود

صحت انتخابات حوزه های انتخابیه توسط شورای نگهبان اعلام می شود تایسیز نیوز- رئیس هیات نظارت بر انتخابات و رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان آذربایجان‌شرقی گفت: صحت انتخابات حوزه های انتخابیه توسط شورای نگهبان اعلام می شود و بر این اساس صحت انتخابات استان نیز توسط این شورا بررسی خواهد شد. صمد عزیزی […]

صحت انتخابات حوزه های انتخابیه توسط شورای نگهبان اعلام می شود

تایسیز نیوز- رئیس هیات نظارت بر انتخابات و رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان آذربایجان‌شرقی گفت: صحت انتخابات حوزه های انتخابیه توسط شورای نگهبان اعلام می شود و بر این اساس صحت انتخابات استان نیز توسط این شورا بررسی خواهد شد.

صمد عزیزی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: مردم به گمانه زنی ها توجه نکنند و منتظر اعلام نتایج بررسی ها توسط شورای نگهبان باشند.

وی یادآور شد: انتخابات در آذربایجان شرقی در سلامت برگزار شد.

به گزارش تایسیز نیوز، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازده اسفند ماه برگزار شد.

آذربایجان شرقی دارای ۱۹ کرسی از ۱۳ حوزه انتخابیه است و این استان در مجلس خبرگان رهبری نیز پنج عضو دارد.

از جمعیت چهار میلیون و ۱۰۸ هزار و ۷۵ نفری استان، سه میلیون و ۱۸۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در انتخابات اسفند ماه امسال بودند.

سه هزار و ۲۳۲ شعبه اخذ رای در ۱۳ حوزه انتخابه استان برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در نظر گرفته شده بود که از این تعداد ۲ هزار ۴۹۳ شعبه اخذ رای، ثابت و ۷۳۹ شعبه نیز به صورت سیار بود