«عزت اله حبیب زاده» منتخب مردم مرند در مجلس شورای اسلامی شد
«عزت اله حبیب زاده» منتخب مردم مرند در مجلس شورای اسلامی شد

«عزت اله حبیب زاده» منتخب مردم مرند در مجلس شورای اسلامی شد به گزارش تایسی نیوز فرماندار شهرستان مرند گفت: «عزت اله حبیب زاده» از حوزه انتخابیه مرند و جلفا با کسب ۴۰ هزار و ۲۳ رای، منتخب مردم این حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی شد. «داود عباسی»، افزود: در این دوره از انتخابات […]

«عزت اله حبیب زاده» منتخب مردم مرند در مجلس شورای اسلامی شد

به گزارش تایسی نیوز فرماندار شهرستان مرند گفت: «عزت اله حبیب زاده» از حوزه انتخابیه مرند و جلفا با کسب ۴۰ هزار و ۲۳ رای، منتخب مردم این حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی شد.

«داود عباسی»، افزود: در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی «کریم شافعی» با کسب ۱۸ هزار و ۹۴۴ رای و «معصومه پاشایی» با کسب ۱۲ هزار ۱۸۷ رای به ترتیب نفر دوم و سوم این دوره از انتخابات شد.

وی اظهار کرد: میزان مشارکت مردم این حوزه انتخابیه در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود ۵۰ درصد است.

فرماندار مرند با بیان اینکه انتخابات در این حوزه انتخابیه در سلامت و امنیت کامل برگزار شد، گفت: ۲۳۰ هزار نفر در این حوزه انتخابیه واجد شرایط رای بودند که تعداد ۱۱۶ هزار و ۱۰۲ رای صحیح ماخوذه از داخل صندوق های رای جمع آوری شد.

عباسی، ادامه داد: در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۸۲ شعبه اخذ رای در مرند و ۸۵ شعبه در جلفا برای شرکت مردم در انتخابات تدارک دیده شده بود.

شهرستان مرند با ۲۵۷ هزار و ۳۵ نفر جمعیت و شهرستان جلفا با ۶۳ هزار و ۷۴۷ نفر جمعیت در شمال تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع هستند.