فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی:<br>روند اجرایی آزاد راه تبریز-ارومیه‌ رضایت‌بخش است
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی:<br>روند اجرایی آزاد راه تبریز-ارومیه‌ رضایت‌بخش است

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی:روند اجرایی آزاد راه تبریز-ارومیه‌ رضایت‌بخش است فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی به همراه هیئت همراه از پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز ارومیه بازدید کرد.به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی مجری پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز ارومیه؛ سردار علی محمدی در این بازدید در جریان آخرین فعالیت های صورت […]

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی:
روند اجرایی آزاد راه تبریز-ارومیه‌ رضایت‌بخش است

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی به همراه هیئت همراه از پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز ارومیه بازدید کرد.
به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی مجری پروژه قطعه شش آزاد راه تبریز ارومیه؛ سردار علی محمدی در این بازدید در جریان آخرین فعالیت های صورت گرفته در این پروژه قرار گرفت.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه افزود: اجرای این پروژه می تواند کمک بسیار شایانی به کاهش حجم بار ترافیکی استان در محورهای فعلی داشته باشد و از همین رو اجرای این پروژه اهمیت ویژه ای دارد و می توان با اجرای این پروژه شاهد کاهش تصادف های شدید در محورهای فعلی استان باشیم .
وی در ادامه خطاب به دکتر مهمانی با تقدیر از سرمایه گذار این پروژه یاد آور شد: خیلی خوشحالم که یک سرمایه گذار بومی اجرای این پروژه را بر عهده گرفته است و این پروژه هم اکنون بصورت کاملا بومی در حال اجرا می باشد.
فرمانده ناجای استان در ادامه افزود: نیروی انتظامی در اجرای این پروژه خود را کنار تیم اجرایی می داند و در به سرانجام رسیدن این پروژه هر کمکی که نیاز باشد از انجام آن کوتاهی نخواهد کرد.
ویضمن بازدید میدانی از اجرای پروژه از پیشرفت پروژه ابراز رضایت نموده و برای سرمایه گذار پروژه آرزوی موفقیت کرد.