فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان شرقی ادامه می‌یابد
فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان شرقی ادامه می‌یابد

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی: فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان شرقی ادامه می‌یابد تبریز-رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: فعالیت سامانه بارشی تا اواسط این هفته ادامه می‌یابد و بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی شدت فعالیت این سامانه در ارسباران است. به گزارش تایسیز نیوز، محمد امیدفر در گفت […]

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی:

فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان شرقی ادامه می‌یابد

فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان شرقی ادامه می‌یابد

تبریز-رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: فعالیت سامانه بارشی تا اواسط این هفته ادامه می‌یابد و بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی شدت فعالیت این سامانه در ارسباران است.

به گزارش تایسیز نیوز، محمد امیدفر در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه ارتفاع برف در کلیبر به بیش از پنج سانتی متر می‌رسد، افزود: بارش برف از صبح امروز در این شهرستان‌ها و مناطق سردسیر و کوهستانی استان آغاز شده و در برخی نواحی نیز بارش به صورت باران است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت سامانه بارشی تا اواسط این هفته ادامه می‌یابد، اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، شدت فعالیت این سامانه در منطقه ارسباران است.

رئیس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: فعالیت این سامانه موجب ابرناکی، وزش باد گاهی به نسبت شدید، غرش آذرخش و کاهش نسبی دما در استان می‌شود.

امیدفر، ادامه داد: با توجه به احتمال بارش‌های رگباری، جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه‌های فصلی دور از انتظار نبوده و بنابراین مردم از اتراق در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه‌ها پرهیز کنند.