قاچاقچی طلا در تبریز ۸.۵ میلیارد ریال جریمه شد
قاچاقچی طلا در تبریز ۸.۵ میلیارد ریال جریمه شد

قاچاقچی طلا در تبریز ۸.۵ میلیارد ریال جریمه شد تایسیز نیوز – مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: قاچاقچی طلا در تبریز به پرداخت هشت میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال جریمه محکوم شد. «صمد حضرتی»، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: ماموران نیروی انتظامی فرودگاه تبریز از این قاچاقچی ۷۲۹ گرم […]

قاچاقچی طلا در تبریز ۸.۵ میلیارد ریال جریمه شد

تایسیز نیوز – مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: قاچاقچی طلا در تبریز به پرداخت هشت میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

«صمد حضرتی»، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: ماموران نیروی انتظامی فرودگاه تبریز از این قاچاقچی ۷۲۹ گرم طلا کشف و ضبط کردند.

وی اظهار کرد: بر اساس گزارش ماموران انتظامی این فرودگاه، این فرد محموله قاچاق طلا را در کوله مسافری خود جاسازی کرده بود و قصد داشت آن را با پرواز تبریز – استانبول به خارج از کشور ببرد.

حضرتی، ادامه داد: شعبه ششم تعزیرات حکومتی تبریز به پرونده حمل طلای آب شده رسیدگی کرد و با توجه به ارایه نکردن مدارک قانونی، اتهام قاچاق را محرز و متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ مذکور جریمه کرد.

به گزارش تایسیز نیوز، در ۹ ماه سال جاری، قاچاقچیان کالا و ارز در آذربایجان شرقی به دنبال رسیدگی و مختومه شدن ۲ هزار و ۸۲۱ پرونده تخلف به پرداخت چهار هزار و ۵۲۵ میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.