قاچاقچی موتورسیکلت در تبریز بیش از چهار میلیارد ریال جریمه شد
قاچاقچی موتورسیکلت در تبریز بیش از چهار میلیارد ریال جریمه شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: متهم پرونده قاچاق موتورسیکلت در تبریز به پرداخت چهار میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال محکوم شد. به گزارش تایسیزنیوز، «صمد حضرتی» با بیان اینکه این پرونده قاچاق از سوی نیروی انتظامی به این اداره کل ارسال شده بود، افزود: این پرونده مربوط به قاچاق موتورسیکلت ۱۳ سی سی بوده […]

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: متهم پرونده قاچاق موتورسیکلت در تبریز به پرداخت چهار میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال محکوم شد.

به گزارش تایسیزنیوز، «صمد حضرتی» با بیان اینکه این پرونده قاچاق از سوی نیروی انتظامی به این اداره کل ارسال شده بود، افزود: این پرونده مربوط به قاچاق موتورسیکلت ۱۳ سی سی بوده که در وقت تعیین شده در شعبه ششم تعزیرات حکومتی تبریز رسیدگی شد.

وی اظهار کرد: شعبه پس از دریافت دفاعیات متهم به دلیل ارائه نکردن مدارک لازم، اتهام قاچاق را محرز اعلام و متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ یاد شده جزای نقدی محکوم کرد.

حضرتی ادامه داد: رای صادره با رسیدگی مجدد در شعبه تجدیدنظر ویژه تایید شد.

در نیمه نخست سال جاری به دنبال رسیدگی به یک هزار و ۹۲۰ پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز در آذربایجان شرقی، قاچاقچیان به پرداخت بیش از ۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد و ۷۱۴ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.