قاچاق ۲۰ میلیاردی در تبریز
قاچاق ۲۰ میلیاردی در تبریز

فرمانده انتظامی استان خبر داد قاچاق ۲۰ میلیاردی در تبریز فرمانده انتظامی استان از توقیف ۲دستگاه خودرو شوتی و کشف کالای قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در تبریز خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، سردار علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: در پی کسب خبری مبنی بر تردد خودروهای شوتی و انتقال […]

فرمانده انتظامی استان خبر داد

قاچاق ۲۰ میلیاردی در تبریز

قاچاق ۲۰ میلیاردی در تبریز

فرمانده انتظامی استان از توقیف ۲دستگاه خودرو شوتی و کشف کالای قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در تبریز خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، سردار علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: در پی کسب خبری مبنی بر تردد خودروهای شوتی و انتقال کالای قاچاق موضوع در دستورکار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی ۲دستگاه خودروی شوتی را در ورودی شهر تبریز متوقف و به مقر پلیس دلالت دادند.

وی تشریح کرد: در بازرسی از خودروهای شوتی یک‌هزار و ۷۲۳ ثوب البسه، ۱۱۰ جفت کفش و ۴۴۹ قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق کشف که طبق نظر کارشناسان امر ارزش کالاهای کشف شده ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و سه‌نفر تحویل مراجع قضایی شدند، بیان کرد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه‌ساز جرایم دیگری در سطح جامعه است که مقابله با آن از اولویت‌های اصلی پلیس به شمار می‌رود و شهروندان در مواجه با موضوعات مشابه به شماره تلفن ۰۹۶۳۰۰ سامانه خبری پلیس امنیت اقتصادی اطلاع دهند.