قدردانی امام جمعه و استاندار از مردم آذربایجان شرقی
قدردانی امام جمعه و استاندار از مردم آذربایجان شرقی

۲۲ بهمن ماه؛ قدردانی امام جمعه و استاندار از مردم آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در بیانیه مشترکی با استاندار، از حضور شگفت انگیز مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، قدردانی کردند. به گزارش تایسیز نیوز، متن بیانیه قدردانی مشترک حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم و مالک رحمتی، بدین شرح است: […]

۲۲ بهمن ماه؛

قدردانی امام جمعه و استاندار از مردم آذربایجان شرقی

قدردانی امام جمعه و استاندار از مردم آذربایجان شرقی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در بیانیه مشترکی با استاندار، از حضور شگفت انگیز مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، قدردانی کردند.

به گزارش تایسیز نیوز، متن بیانیه قدردانی مشترک حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم و مالک رحمتی، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

صدای گام‌های استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلب‌های مملو از شور و ایمان مردم متدین و ولایتمدار آذربایجان در سالروز جشن ۴۵ سالگی خیزش اسلامی ملت بزرگ ایران حماسه‌ای شگفت انگیز رقم زد و بار دیگر محاسبات غلط دشمن نسبت به این ملت را به چالش کشید و صحنه‌ای از شکوه و عظمت و پای بندی مردم به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر و رهبری معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) را در تصویری غرورانگیز و اقتدار آفرین به رخ جهانیان کشید.

به پاس این گام‌های استوار ‍‍و پرچم سربلند همت و آزادگی ولی نعمتان اصلی انقلاب به درگاه حضرت حق سجده شکر می‌ساییم و بهترین سلام‌ها و درود‌ها را نثار بصیرت بی همتای انسان‌هایی می‌کنیم که همیشه در لحظه‌ی نیازو صحنه رویارویی با بد دلان و بدخواهان، نمایشگاهی از عزت و عظمت می‌آرایند.

بدون شک حضور پرشور و درخور تحسین مردم ولایت مدار آذربایجان در لبیک به منویات مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری از تاریخ حماسه آفرینی‌های این ملت قهرمان است و این حضور گسترده و وصف ناپذیر تمامی دسیسه‌ها و نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی و برملاء خواهد ساخت.

اینجانبان متواضعانه و با تمام وجود و از ژرفای دل و جان، آفریننده‌ی هستی را سپاس می‌گوییم که دست قدرت خود را در عزم و ایمان و بصیرت شما مردم عزیز نمایان ساخت و از شما مردم غیرتمند و همیشه در صحنه استان کمال تشکر و قدردانی را داریم که چنین صحنه‌های زیبا و باشکوهی آفریدید و تجسم عینی وحدت و استکبارستیزی را به نمایش گذاشتید.

ملت همیشه بیدارآذربایجان همراه با همه هموطنان خود در سراسر این خاک پاک با راهبرد وحدت ملی عید پیروزی انقلاب را نمادی از پای‌کار بودن مردم برای انقلاب‌اسلامی است جشن گرفتند و یک دل و یکصدا هم قسم شدند تا در انتخابات ۱۱ اسفند تابلویی زیبا از مردم‌سالاری دینی و آزادی و آزادگی را به نمایش بگذارد و بار دیگر تیری بر قلب دشمنان و بدخواهان انقلاب باشند.

درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مؤمن و همیشه در صحنه که با از شناخت دقیق از راه و انتخاب خود برای رسیدن به قلّه‌ی پیشرفت و سعادت با تکیه به خدا و اعتماد به قدرتی که حی لایزال گرفته اید هر مانعی را از سر راه خود برمیدارید و با تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرامین ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) جهانیان را مبهوت حضور با شکوهتان میکنید.