لکه گیری آسفالت معابر شرق تبریز در طرح استقبال از بهار
لکه گیری آسفالت معابر شرق تبریز در طرح استقبال از بهار

لکه گیری آسفالت معابر شرق تبریز در طرح استقبال از بهار تایسیز نیوز- ناظر معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ اعلام کرد: در اجرای طرح استقبال از بهار، از ابتدای اسفند تا کنون ۶۰۰ تن آسفالت برای لکه گیری معابر شرق تبریز اجرا شده است. به گزارش تایسیز نیوز، سیامک قلیپور روز پنجشنبه در […]

لکه گیری آسفالت معابر شرق تبریز در طرح استقبال از بهار

تایسیز نیوز- ناظر معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ اعلام کرد: در اجرای طرح استقبال از بهار، از ابتدای اسفند تا کنون ۶۰۰ تن آسفالت برای لکه گیری معابر شرق تبریز اجرا شده است.

به گزارش تایسیز نیوز، سیامک قلیپور روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با مساعد شدن هوا از اسفند ماه جاری، عملیات لکه گیری آسفالت معابر سطح حوزه در دستور کار شهرداری منطقه ۵ قرار گرفته است.

وی افزود: بر این اساس و در راستای اجرای طرح استقبال از بهار، تاکنون ۶۰۰ تن آسفالت برای لکه گیری معابر اصلی شامل اتوبان پاسداران، جاده تهران و خیابان‌های اصلی شهرک‌های اقماری اجرا شده است.

قلیپور گفت: در اجرای مرحله دوم این طرح نیز خیابان‌های فرعی محلات شرق تبریز شامل کرکج، باغمیشه، مرزداران و … در دستور کار قرار گرفته است.

ناظر معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ در ادامه تصریح کرد: تاکنون آسفالت کوچه التفات، بقال و کرکج به میزان ۴۲۰ تن، آسفالت خیابان پردیس ۴ باغمیشه به میزان ۴۰ تن و آسفالت خیابان ادیب نیز به میزان ۸۰ تن اجرا شده است.

وی تاکید کرد: عملیات چاله زدایی، آسفالت و لکه گیری معابر شرق تبریز تا ایام نوروز ادامه خواهد داشت.