ماجرای هجوم افراد ناشناس به سمت بازیکنان امید تراکتور
ماجرای هجوم افراد ناشناس به سمت بازیکنان امید تراکتور

ماجرای هجوم افراد ناشناس به سمت بازیکنان امید تراکتور کاروان تراکتور در ورودی استادیوم محل برگزاری بازی با بعثت کرمانشاه مورد هجوم افراد ناشناس قرار گرفت. به گزارش تایسیز نیوز، کاظم محمودی در خصوص درگیری به وجود آمده برای بازیکنان تیم فوتبال امید تراکتور تبریز در کرمانشاه گفت: در بازی دیدار تیم‌های پایه تراکتور و […]

ماجرای هجوم افراد ناشناس به سمت بازیکنان امید تراکتور

ماجرای هجوم افراد ناشناس به سمت بازیکنان امید تراکتور

کاروان تراکتور در ورودی استادیوم محل برگزاری بازی با بعثت کرمانشاه مورد هجوم افراد ناشناس قرار گرفت.

به گزارش تایسیز نیوز، کاظم محمودی در خصوص درگیری به وجود آمده برای بازیکنان تیم فوتبال امید تراکتور تبریز در کرمانشاه گفت: در بازی دیدار تیم‌های پایه تراکتور و برای دیدار با تیم بعثت عازم کرمانشاه شده بود، در ورودی استادیوم مورد هجوم وحشیانه افراد ناشناس قرار گرفت؛ به طوری که حدود ۱۲ نفر با انواع سلاح سرد به اعضای تیم تراکتور حمله‌ور شدند.

وی ادامه داد: این افراد پس از ضرب و شتم شدید اعضای تیم تراکتور، وسایل شخصی، لباس بازی و کفش‌های بازیکنان را به سرقت برده و متواری شده‌اند. متأسفانه عوامل انتظامی در زمان وقوع حادثه حضور نداشتند و حتی عوامل هیأت فوتبال کرمانشاه نیز در ورزشگاه غایب بودند.

محمودی در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به شدت جراحات، چهار بازیکن تیم به نام‌های مهدی جعفرپور، امیرعلی نیک‌مهر، مهدی عباسی و سوران کریم‌زاده با آمبولانس به بیمارستان منتقل می‌شوند.

وی با بیان اینکه ناظر بازی به همراه نیروی انتظامی در حال تهیه گزارش برای ارسال به فدراسیون فوتبال است، تأکید کرد: شرایط برای برگزاری این دیدار مهیا نبوده و خسارات وارده به اتوبوس تراکتور نیز به حدی بوده که امکان استفاده از آن ممکن نیست و مسئولان تیم در حال تدارک اتوبوس دیگری هستند تا کاروان تراکتور به تبریز بازگردد.