مادر شهیدان «خان‌بابایی» در مراغه درگذشت
مادر شهیدان «خان‌بابایی» در مراغه درگذشت

مادر شهیدان «خان‌بابایی» در مراغه درگذشت تایسیز نیوز- سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حاجیه خانم «صغری قنبرزاد»، مادر شهیدان والامقام «اسمعلی خان‌بابایی» و «عربعلی خان‌بابایی» شب گذشته به دیدار فرزندان شهیدش شتافت. «ابراهیم محمد حسینی» افزود: پیکر این مادر شهید ساعت ۱۰:۳۰ روز شنبه، ۱۹ خردادماه در گلزار شهدای روستای «آهق» تشییع شده […]

مادر شهیدان «خان‌بابایی» در مراغه درگذشت

مادر شهیدان «خان‌بابایی» در مراغه درگذشت

تایسیز نیوز- سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حاجیه خانم «صغری قنبرزاد»، مادر شهیدان والامقام «اسمعلی خان‌بابایی» و «عربعلی خان‌بابایی» شب گذشته به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

«ابراهیم محمد حسینی» افزود: پیکر این مادر شهید ساعت ۱۰:۳۰ روز شنبه، ۱۹ خردادماه در گلزار شهدای روستای «آهق» تشییع شده و پس از اقامه نماز در جوار فرزندان شهیدش تدفین می‌شود.

به گفته وی مجلس ترحیم و یادبود این مادر گرانقدر شهید نیز عصر همان روز از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در مسجد جامع روستای آهق برگزار خواهد شد.

شهید والامقام اسمعلی خان‌بابایی آهق متولد ۱۳۳۷ در همین روستا بود و به عنوان پاسدار در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافت؛ وی در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۱ در منطقه عملیاتی شلمچه بر اثر اصابت گلوله به فیض شهادت نائل آمد.

شهید والامقام «عربعلی خان‌بابایی آهق» نیز متولد ۱۳۳۸ بود که به عنوان پاسدار به جبهه اعزام شد و در تاریخ ۲۳ اسفند سال ۱۳۶۳ و در عملیات بدر و منطقه عملیاتی جزیره مجنون بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.