مادر ملکانی پنج قلو به دنیا آورد
مادر ملکانی پنج قلو به دنیا آورد

مادر ملکانی پنج قلو به دنیا آورد تایسیز نیوز- متخصص زنان زایمان و بارداری های پرخطر در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) تبریز گفت: گفت: مادری اهل شهرستان لیلان، ملکان امروز در این مرکز درمانی پنج قلو به دنیا آورد. به گزارش تایسیز نیوز ، دکتر سیمین تقوی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: این مادر […]

مادر ملکانی پنج قلو به دنیا آورد

مادر ملکانی پنج قلو به دنیا آورد

تایسیز نیوز- متخصص زنان زایمان و بارداری های پرخطر در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) تبریز گفت: گفت: مادری اهل شهرستان لیلان، ملکان امروز در این مرکز درمانی پنج قلو به دنیا آورد.

به گزارش تایسیز نیوز ، دکتر سیمین تقوی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: این مادر ۳۰ ساله در دومین زایمان خود در مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی الزهرا(س) تبریز پنج فرزند پسر به دنیا آورد.

پزشک جراح این مادر ادامه داد: این مادر توسط تیم خبره درمانی تحت جراحی سزارین قرار گرفت و هر پنج فرزند خود را به سلامت به دنیا آورد.

محمدباقر حسینی رئیس بخش مراقبت های ویژه مرکزآموزشی درمانی الزهرا(س) تبریز نیز با اشاره به اینکه درحال حاضر هر پنج نوزاد در دستگاه های ویژه مراقبت نوزادان تحت مراقبت هستند، افزود قل اول با وزن ۲۱۰۰گرم، قل دوم ۱۵۳۰گرم، قل سوم ۱۹۲۰گرم ، قل چهارم ۱۷۰۰گرم و قل پنجم هم ۲۱۰۰ گرم وزن دارد.

این خانواده که از اهالی شهر لیلان شهرستان ملکان در آذربایجان شرقی هستند پیش از این دارای یک فرزند دختر پنج ساله بودند و این بارداری به طور طبیعی اتفاق افتاده و مادر درمان های ناباروی دریافت نکرده است.