مجید نصیرپور منتخب مردم سراب شد
مجید نصیرپور منتخب مردم سراب شد

مجید نصیرپور منتخب مردم سراب شد تایسیز نیوز – فرماندار سراب گفت: «مجید نصیرپور» با کسب ۱۳ هزار و ۱۹۹ رای به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه راهی مجلس شد. «علی جهانی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: از این حوزه انتخابیه در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، یوسف داودی […]

مجید نصیرپور منتخب مردم سراب شد

تایسیز نیوز – فرماندار سراب گفت: «مجید نصیرپور» با کسب ۱۳ هزار و ۱۹۹ رای به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه راهی مجلس شد.

«علی جهانی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: از این حوزه انتخابیه در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، یوسف داودی با کسب ۱۱ هزار و ۷۷۲ رای و بهروز کرامتی با کسب هشت هزار و ۷۸۲ رای به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی اظهار کرد: میزان مشارکت مردم این حوزه انتخابیه در این دوره از انتخابات ۶۸ درصد بود که این میزان نسبت به دور قبل نیم درصد افزایش یافته است.

فرماندار سراب با بیان اینکه ۹۶ هزار و ۷۰۱ نفر از جمعیت ۱۳۲ هزار نفری این شهرستان واجد شرایط رای در این دوره بودند، گفت: از این تعداد هفت هزار نفر رای اولی بودند.

جهانی، ادامه داد: در این دوره از انتخابات ۶۱ هزار و ۵۸۰ نفر شرکت کردند و آرای صحیح ماخوذه از صندوق های آرا در این حوزه انتخابیه ۵۸ هزار و ۸۱۱ رای و آرای باطله ۲ هزار و ۲۶۹ رای بود.

وی یادآور شد: این دوره از انتخابات در ۱۶۷ شعبه اخذ رای برگزار شد که از این تعداد ۱۲۵ شعبه در بخش مرکزی و ۴۲ شعبه در بخش مهربان مستقر شده بود.