محموله میلیاردی کالای قاچاق در مراغه توقیف شد
محموله میلیاردی کالای قاچاق در مراغه توقیف شد

محموله میلیاردی کالای قاچاق در مراغه توقیف شد فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف یک محموله قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال از یک کامیون باری خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه […]

محموله میلیاردی کالای قاچاق در مراغه توقیف شد

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف یک محموله قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال از یک کامیون باری خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران یگان امداد در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون باری مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از کامیون مذکور تعداد ۱۱ هزار و ۲۰۰ عدد لوازم آرایشی و بهداشتی، تعداد ۱۲۰ عدد انواع آچار و تعداد ۴۱۴ قطعه بلبرینگ چرخ خودرو به ارزش سه میلیارد ریال را کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر و خودرو مربوطه نیز توقیف شد.

فارسی با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد، از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را با شماره تلفن و سامانه پیامکی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.