مداح و جانباز تبریزی دار فانی را وداع گفت
مداح و جانباز تبریزی دار فانی را وداع گفت

مداح و جانباز تبریزی دار فانی را وداع گفت تایسیز نیوز- «حاج مقصود پور رادی»، مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس، امروز در بیمارستان شهید مدنی تبریز، پس از مدت‌ها کسالت قلبی، دارفانی را وداع گفت. به گزارش تایسیز نیوز ، حاج مقصود پور رادی، پدر […]

مداح و جانباز تبریزی دار فانی را وداع گفت

تایسیز نیوز- «حاج مقصود پور رادی»، مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس، امروز در بیمارستان شهید مدنی تبریز، پس از مدت‌ها کسالت قلبی، دارفانی را وداع گفت.

به گزارش تایسیز نیوز ، حاج مقصود پور رادی، پدر شهیدان رضا و امیر پورادی و مسئول هیات عزاداری «شهدای گمنام» تبریز بود.

رضا محمدعلی پوررادی متولد اول آبان ۱۳۴۰ در کربلای پنج در ۱۹ دی ۱۳۶۵ و امیر محمدعلی پوررادی متولد ۳۰ شهریور ۱۳۴۶ در منطقه غرب در اول آبان ۱۳۶۶ آسمانی شدند.

پیام تسلیت مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی در پی درگذشت «حاج مقصود پوررادی»

🏴 انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت پیرغلام اباعبدالله الحسین (ع)، پاسدار و جانباز سرافراز دفاع مقدس، ذاکر دلسوخته اهل بیت و پدر دو شهید والامقام، «حاج مقصود پوررادی» که به حق از سرمایه‌های معنوی تبریز و آذربایجان بود، مایه تالم و تاثر قلبی شد.

توفیق خدمت در آستان اهل بیت، دفاع از ارزش‌های والای اسلام و انقلاب و جانبازی در مسیر حق و حقیقت، مدال افتخاری است که خداوند متعال نصیب بندگان خاص خود می‌کند.

آن شخصیت والا با تقدیم پاره‌های تن خود، «امیر» و «رضا» در جبهه‌های نبرد نور علیه تاریکی، نام خود را در دفتر ایثار و مقاومت و افتخارات این مرزوبوم جاودانه کرد.

اینجانب درگذشت اندوهبار آن عزیز سفرکرده را به مردم شهیدپرور تبریز، خانواده‌های معظم شهدا، جامعه مداحان و هیآت‌ حسینی، رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس و بویژه خانواده محترم ایشان صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم.

از درگاه ایزد منان، برای روح پاک آن مرحوم، علو درجات و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان محترم، صبر و شکیبایی مسألت می‌نمایم.