مردم از نصب بنرهای تبریک خودداری کنند
مردم از نصب بنرهای تبریک خودداری کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: مردم از نصب بنرهای تبریک خودداری کنند تبریز-نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به انتخابات خبرگان رهبری گفت: از همه عزیزان تقاضا می‌کنم از نصب بنرهای تبریک خودداری کنند. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از خبرگزاری مهرحجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

مردم از نصب بنرهای تبریک خودداری کنند

مردم از نصب بنرهای تبریک خودداری کنند

تبریز-نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به انتخابات خبرگان رهبری گفت: از همه عزیزان تقاضا می‌کنم از نصب بنرهای تبریک خودداری کنند.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از خبرگزاری مهرحجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص انتخابات مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: در این مدت از همه کسانی که زحمت کشیده و تبلیغ کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی متذکر شد: در طی این چند روز بنرهای تبریک را در سطح شهر دیدم از لطفی که نسبت به من دارید متشکرم اما از نصب بنرهای تبریک لطفاً خودداری کنید.

آل هاشم سپس به حضور پرشور و گسترده مردم استان در انتخابات ۱۱ اسفند ماه اشاره داشت و گفت: مردم باز هم دشمنان را ناامید کردند و به پای صندوق‌های رأی آمده و کاندیداهای مورد نظر خود را برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان انتخاب کردند.