مردم خادمان مخلص خود را به خوبی می‌شناسند
مردم خادمان مخلص خود را به خوبی می‌شناسند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه آذربایجان شرقی: مردم خادمان مخلص خود را به خوبی می‌شناسند تایسیز نیوز -مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه آذربایجان شرقی اظهار کرد: مردم خادمان مخلص خود را به خوبی می‌شناسند و تشییع باشکوه پیکر شهدای خدمت نشان داد ملت در همه حال قدردان مسئولان باکفایت و پر تلاش خود هستند. حجت […]

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه آذربایجان شرقی:

مردم خادمان مخلص خود را به خوبی می‌شناسند

مردم خادمان مخلص خود را به خوبی می‌شناسند

تایسیز نیوز -مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه آذربایجان شرقی اظهار کرد: مردم خادمان مخلص خود را به خوبی می‌شناسند و تشییع باشکوه پیکر شهدای خدمت نشان داد ملت در همه حال قدردان مسئولان باکفایت و پر تلاش خود هستند.

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به این مرحله از اقتدار و پیشرفت هزینه‌های سنگین و بسیار زیادی را متحمل شده است.

وی با بیان اینکه شهدا تربیت یافتگان مکتب نظام و انقلاب اسلامی هستند، افزود: شهدای خدمت، شهدای گرانقدر و گران سنگی بودند که هر کدام به عنوان افتخار نظام اسلامی به حساب می‌آمدند.

وی در ادامه به عشق و علاقه مردم به شهید آل هاشم اشاره و خاطرنشان کرد: شهید آل هاشم در همه اردوهای جهادی حاضر بود و تفریحات وی در طلائیه، فکه، جزایر مجنون و شلمچه خلاصه می‌شد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه آذربایجان شرقی به اقدامات شهید آل هاشم در سطح استان اشاره و خاطرنشان کرد: آیت الله آل هاشم بعد از انتصاب به نمایندگی ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی کارهایی انجام داد که قبل از آن سابقه نداشت و همین اقدامات وی باعث محبوبیت وی در بین آحاد مردم شد.

وی تاکید کرد: آیت الله آل هاشم در همه اردوهای جهادی حاضر بود و وی اوقات فراغت خود را در فکه، طلائیه، جزایر مجنون و شلمچه می‌گذرند.