مریم عبداللهی از میانه راهی بهارستان شد
مریم عبداللهی از میانه راهی بهارستان شد

مریم عبداللهی از میانه راهی بهارستان شد تایسیز نیوز – فرماندار میانه گفت: «مریم عبداللهی» از میانه با کسب ۲۰ هزار و ۶۱۱ رای به عنوان منتخب در دور اول انتخابات راهی بهارستان شد. «محمدباقر هنربر»، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارافزود: مهدی اسماعیلی با کسب ۱۱ هزار و ۴۵۷ رای و سیدمرتضی […]

مریم عبداللهی از میانه راهی بهارستان شد

تایسیز نیوز – فرماندار میانه گفت: «مریم عبداللهی» از میانه با کسب ۲۰ هزار و ۶۱۱ رای به عنوان منتخب در دور اول انتخابات راهی بهارستان شد.

«محمدباقر هنربر»، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارافزود: مهدی اسماعیلی با کسب ۱۱ هزار و ۴۵۷ رای و سیدمرتضی حسینی با کسب ۱۱ هزار و ۶۳ رای به دور دوم انتخابات از این حوزه انتخابیه راه یافت.

وی با بیان اینکه در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه ۱۳۹ هزار و ۳۴۰ نفر واجد شرایط رای بودند، اظهار کرد: در این دوره از انتخابات مردم این شهرستان ۶۳ هزار و ۲۴۳ رای به صندوق های رای انداختند.

فرماندار میانه با بیان اینکه انتخابات در این حوزه انتخابیه در سلامت و به دور از هر مشکلی برگزار شد، گفت: میزان مشارکت مردم در این دوره از انتخابات حدود ۵۱ درصد است.

هنربر، با بیان اینکه این حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی دارای ۲ کرسی است، ادامه داد: نماینده دیگر این حوزه انتخابیه پس از برگزاری دور دوم انتخابات از بین مهدی اسماعیلی و سیدمرتضی حسینی مشخص می شود.

به گزارش تایسیز نیوز، شهرستان میانه با ۱۹۰ هزر و ۶۱۶ نفر جمعیت در جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.