مستأجر یک‌شبه پرند دزد از آب درآمد
مستأجر یک‌شبه پرند دزد از آب درآمد

مستأجر یک‌شبه پرند دزد از آب درآمد فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم از دستگیری مستاجری که با اجاره یک واحد مسکونی به مدت یک شب اموال آن را سرقت کرد، خبر داد. سرهنگ علی زنگنه، فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پرند اظهار کرد: در پی مراجعه یک زوج زن […]

مستأجر یک‌شبه پرند دزد از آب درآمد

فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم از دستگیری مستاجری که با اجاره یک واحد مسکونی به مدت یک شب اموال آن را سرقت کرد، خبر داد.

مستأجر یک‌شبه پرند دزد از آب درآمد

سرهنگ علی زنگنه، فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پرند اظهار کرد: در پی مراجعه یک زوج زن و مرد به محل کلانتری ۱۸ پرند، این زوج گفتند شب گذشته واحد مسکونی مبلمان شده و تکمیل خود را به آقای جوانی که گفته مسافر و نیازمند محل استراحت است، به مدت یک شب اجاره داده و فردای آن روز که به منزل مراجعه می‌کنند، متوجه می‌شوند تمام اموال ملک به سرقت رفته است و از وی شکایت کردند.

وی گفت: در همین راستا پیگیری پرونده در دستور کار پلیس و دایره تجسس کلانتری قرار می‌گیرد و طی بررسی محل و شگرد‌های خاص پلیسی سارق را شناسایی و پس از ساعاتی ریاست کلانتری به همراه عوامل انتظامی با کسب حکم مقام محترم قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام و متهم را در مخفیگاه خود دستگیر می‌نمایند. 

فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم ادامه داد: سارق پس از دستگیری اعتراف کرد که سرقت‌ها به صورت تیمی بوده به این‌صورت که اموال سرقتی را در اختیار مال‌خر قرار می‌داده است. 

سرهنگ زنگنه افزود: با انجام عملیات پلیسی، عوامل انتظامی مال‌خر و یکی دیگر از همدستان وی دستگیر و اموال سرقتی در محل مخفیگاه کشف می‌نمایند.

وی بیان کرد: متهمان دارای سابقه متعددی در خصوص سرقت بوده و پس از تکمیل پرونده قضایی تحویل اداره آگاهی شهرستان رباط‌کریم گردیدند. 

فرمانده انتظامی رباط‌کریم در ادامه از همشهریان درخواست کرد: مردم مراقب باشند و حتما قبل از انجام معاملات ملکی، تحقیقات لازم را انجام داده و از اجاره ملک خود به افراد ناشناس و فاقد مدارک هویتی خودداری نمایند؛ همچنین معاملات ملکی خود را در بنگاه‌های معتبر و با تنظیم اجاره‌نامه به همراه کدرهگیری انجام دهند تا درگیر چنین پرونده‌هایی نشوند.